Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban @Pakandza


LadaZednicky

Hráč

7
11.1.2023 21:16, naposledy upraveno 15.1.2023 17:45 uživatelem LadaZednicky

Ahoj už jsou to skoro 2 měsíce co jsem dostal Permu od @Pakandza ano vím že to je už 2 perma jak jsem dostal 1 permu tak říkám ježíš to mi povolí a zas budu dělat to co předtím a ted jak jsem dostal 2 permu tak si říkám měl bych začít něco se sebou něco dělat a taky se stalo chybí mi to hraní s mojím nejlepším kámošem a Skimo mě opravdu bavilo a chybí mi to jak jsme se nasmáli vím že tam nechcete hráče kteří tu hru kazí což jsem dělal hodně bordel @AdminTeam mě moc dobře zná a proto bych se chtěl omluvit ted už doopravdy omlouvám se všem za moje nevhodné chování a můj Non RP driving, Non RP Injuries a spoustu dalších pravidel předtím co jsem psal minulou žádost že jsem si četl pravidla tak jsem si je nečetl ale tedka přísahám že jsem si je četl klidně mě můžete pozorovat protože jak jsem dostal první permu tak jsem si z toho dělal nic a bylo mi to jedno ale ted jak jsem dostál druhou permu tak si říkám noo už to nemá smysl furt dělat bordel a dostávat bany jenom za to že jsem lenoch si přečíst pravidla a nedělat bordel ale tedka vím že mi nevěříte a myslíte si že budu dělat stejný bordel jak předtím ale tedka to fakt myslím vážně četl jsem si pravidla a už vím že toto co jsem udělal už překročilo hranice a to moc dobře víte a ají já to vím já vlastně ani nevím co jsem chtěl tím dokázat že budu porušovat pravidla a že si to Admini nevšimnou asi ano choval jsem se jako kido a prostě mi bylo všechno jedno ale tedka už jsem pochopil jak se mám chovat dalo mi to práci najít v sobě to co jsem všechno dělal ale jak říkám četl jsem hodně krát pravidla a přemýšlel jsem nad každým pravidlem co jsem udělal za blbosti vím že si tedka říkáte jak mi máte věřit když jsem porušil už tolik pravidel a furt nic no jak říkám prostě uvědomil jsem si co jsem dělal za kraviny prostě bylo mi všechno úplně jedno co dělám a tak takže chci vám říct říkám to ted narovinu už nebudu dělat kraviny a budu dělat RP jak má být  protože má to smysl dostávat bany jenom za to jaký jsem byl neschopný si přečíst pravidla ne nemá a říkám to proto protože to myslím vážně to co jsem dělal protože kdybych chtěl dělat to stejný a dělat bordel tak tedka už si to ani nepíšu protože bych stejně dostal zase permu a to už by nemělo smysl takže to píšu stoho že si chci zase zahrát na Skimu a zahrát si zase pořádný RP protože toto je Server který mě fakt baví a stálé bych tam chtěl hrát ale ne tak jak předtím chtěl bych to hrát tak jak píšu v téhle žádostí normálně bez kravin a hrát tak jak se má protože to co jsem dělal už nemam to za potřebí furt dostávat bany protože už mě to přestalo bavit takže chci vám říct jsem si vědom co jsem dělal za velké a malé chyby a už u mě nepočítejte takové kraviny co jsem dělal protože jak říkám nemam to fakt za potřebí děkují a přeji všem krásný den. @Pakandza

15.1.2023 18:40

Ahoj, hrozná žádost, měl jsem problém to přečíst najednou. Tvoje historie jen vypovídá o tom, že v tomhle budeš i nadále pokračovat. Navíc mě u žádosti neustále dokola označuješ, o žádosti vím a nemusím na to hned odpovídat. Zamítám, požádej znovu tak za dva měsíce. 


Powered by LeoSight IFS
LT~33