Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vytvoření M&E Reality


HLMNqqq

Hráč

9.6.2020 00:15

Název frakce: M&E Reality

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Lucasa Morale, Danielo Escobar

Startovní kapitál: 50000

Popis frakce: Zdravím, zjistil jsem, že na serveru neexistuje žádná kancelář/shrnutí toho, které nemovitosti na serveru jsou volné k prodeji. Napadlo mě tak, založit frakci, která by obsahovala kancelář, která by sloužila jako služba nabízející nemovitosti hráčům, kteří by naši službu využili. Ve zkratce bychom měli přehled o tom, která nemovitost je volná k prodeji a v jaké cenové výši. Hráči by tak nemuseli objíždět a hledat domy, které by byli pro ně vhodné. Jen by přijeli k nám a tam bychom jim našli dům dle jejich představ. Děkuji za odezvu.


misatorcz

Hráč

9.6.2020 08:08, naposledy upraveno 9.6.2020 11:36 uživatelem misatorcz

Může mi někdo vysvětlit proč se nedíváte do starších nàvrhů? 

Ne, už tu tento byl a pokuď vím tak se to neschválilo zbytečnost

 

+ by stačila přidat nějakej script kterej by ukazoval třeba na tom ic internetu interiéry a filtrování... něco v podobě co měl @Rataj na skimu kalkulačkka interiérů

HLMNqqq

Hráč

9.6.2020 08:31

Ano, bylo, ale trochu na jiném principu. Nechci frakčně vlastnit všechny domy, mělo to sloužit jen jako shrnutí všech domů na jednom místě pro jednodušší výběr. 

Ale, děkuji

Demon8116

Hráč

9.6.2020 10:15

To môžeš robiť aj bez frakcie :D... 

KevinLuk

Hráč

16.6.2020 15:02, naposledy upraveno 16.6.2020 15:04 uživatelem KevinLuk

Tohle bych dal spís do návrhu ne jako frakci tohle by nic nevydelalo.

A mel bych celkem nápad ale nechci ti to kopirovat ale frakce fakt ne 

Za mě proti

EDIT:

A nechci abys myslel že to je něco proti tobě jde tu jen o to že by si z toho fakt nic neměl a vybíraly by se z toho jen prachy 

29.6.2020 01:18

Ahoj @HLMNqqq,
žádost o vytvoření frakce se zamítá. Frakce na serveru není potřeba, pokud to má zelené kolečko jde to koupit a pokud ho to nemá tak si podej report o vytvoření interiéru. Pozemky prodává vláda a ta si eviduje komu co patří pokud se nepletu.

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~53