Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban.


dom1niic

Hráč

16
14.1.2023 14:10

zdravím vás tu všechny a především AT dnes bych vás rád představil s mým banem a zároven tu zažádal o ub.

takže začneme s tím proč jsem vůbec byl zabanován.

ZA CO BYL BAN UDĚLEN

takže ban mi byl udělen za: nedodání videa z okrádání neschválený obchodní podvod mixing pravidlo 1 a metagaming ban mi byl udělen na 336h.

sem si vědom svých chyb pro upřesnění nsechválený obchodní podvod šlo o to že jsme s kámošem jeli někoho okrást potkali jsme cápka a říkal že se přidá tak jsme ho vzali s námi no okrádali jsme jednoho týpka ale nenátačel jsem si to no týpeček to leavnultak jsme čekali zda se nepojí nenapojil tak jsme si s kámošem řekli že by jsme ho mohli okrást o jeho auto takže jsme vyrazili týpek po mě chtěl 420k jeli jsme před autoškolu a následně na mě přepsal auto no peníze sem mu nedal jelikož auto bylo moje tak jsem to neřešil a odjeli jsme no týpek si nás našel a říkal že si zavolá keksika no než dorazil vytahl motorovou pilu a zabil kamoše no každopádně sem poslal logy a tam se zjistilo že sem i občas něco mixnul a porušil i ostatní pravidla.

OMLUVA

no každopádně moc mě mrzí co jsem udělal a vše jsem bral strašně na lehkou váhu a myslel si že jako v pohodě 

ale za tu dobu co mám ban jsem si uvědomil že to byly pěkně blbý a zbytečný věci a uplně zbytečně jsem si svými chybami vysloužil ban tímto bych se rád omluvil všem přítomným mému kamarádovi okradenému typkovi a především zde @Dzardys @Keksik za své chyby a slibuji že tyto chyby se již opakovat nebudou a že jsem si uvědomil že pro mě skimo znamená víc než sem si myslel a že se nemá cenu dělat takovéto zbytečnosti proto bych rád požádal o ub a nebo alespon zkrácení banu děkuji všem za pozornost a doufám že už sem příště nebudu muset psát přeji hezký zbytek dne. @Dzardys

17.1.2023 09:54

Jsem rád, že sis ze svých chyb vzal poučení (tedy alespoň to nám tu sděluješ), každopádně si myslím, že byl trest zcela na místě a bohužel nevidím moc důvodů pro jeho zrušení či zkrácení. Brzy ti vyprší, tak si mezitím dopiluj všechna pravidla, protože pokud se něco takového bude opakovat, budu příště volit trest permanentní.


Powered by LeoSight IFS
LT~20