Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban zneužívání /do @Lexikonn


Sombrero

Hráč

2
15.1.2023 10:50, naposledy upraveno 15.1.2023 10:57 uživatelem Sombrero

Zdravim, rád bych se omluvil za mé včerejší zneužívání /do a menší troll bylo už večer a občas mi trošku přepne když je zdlouhavá akce a je už pozdě večer jsem unavený a ták, ale to mě neomlouvá, ale přesto se moc omlouvám a už to neudělám mrzí mě to ... Dostal jsem 69 hodin ban a mrzí mě to protože mě u vás baví hrát jakože fakt hodně je to jediný server kde se dá pořádně hrát a za /do pohádky je konec si nemyslím že 69 hodin (2 dny a 11 hodin) prosím unban polepším se a fakt už se to nestane děkuji za to že jste to dočetli až sem a ahoj.. @Lexikonn

Yuutsu

Hráč

27
15.1.2023 11:22

Ahoj, nesouhlasím... Ať už je to třeba mým únosem kde jsi né jenom PGčkoval ale jen tak si začal dělat Gross RP nebo ses nedokázal smířit s tím že prostě prohraješ, a leavoval si RP akci, a ne jednou... Následně zde máš i na úctě pokud jsi to opravdu ty tak i nadávky HT, a 69 hodin není zas tak moc, spíš by ses měl opravdu zamyslet kam své RP chceš směřovat. A trošku si ujasnit v hlavě zda to co děláš je správné. Neříkám každýho někdy nudí RP ale tak založ si jinou postavu a dělej picovinky s kterými nebudeš porušovat pravidla, nebo si prostě od RP odpočiň... Zajdi ven, zahraj si něco jiného, strav nějak jinak ten čas. Myslím si že i na tvoji historii je to adekvátní. Podle toho jak ses jevil za posledních pár dní.. 

Vím že to je možná jen nadbytečný komentář ale má v sobě něco pravdy 

Sombrero

Hráč

2
15.1.2023 11:30

@Yuutsu Nikde jsem se neodpojoval, a smířil jsem se s prohrou i když jsem tam srazil 3 policajty nic neerpily a nebo jak našli to auto například když jsme je ztratily no je mi to jedno ta postava je teď ve vězení IC takže jsem se smířil s Trestem:) kdyby ne tak mám ban jelikož mě zatýkal Magovec 

Yuutsu

Hráč

27
15.1.2023 11:32

Dostal si ban na 55 hodin  za odpojování z RP akce, nepovolený Gross a tak dále, nemusíš zde hrát na to že o ničem nevíš, je to lehce dohledatelné, mluvím o celkové tvé historii za posledních pár dní ne jen o včerejšku 

Sombrero

Hráč

2
15.1.2023 11:35

Spletl jsi se 69 hodin Trash RP a Zneužívání/do očividně nevíš o co jde tak se zde nevyjadřuj čekám na odpověď lexikona ne tebe @Yuutsu

15.1.2023 13:23
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~49