Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadost o unban - predlženie Wright


neznamy#9916

Smazaný účet

2
15.1.2023 10:58, naposledy upraveno 15.1.2023 11:02 uživatelem neznamy#9916

Prajem pekný den, dnes som dostal predlženie od admina @Wright to predlženie mi pride nepravom.

Ako prve by som začal  prdlženie DM išlo vlastne o to že v dolach prišiel nejaky typek ktoreho sme chceli okradnut mieril som na neho typek vytiahol glock tak som ho zabil a jasne porušenie Fear RP z jeho strany video tu- https://youtu.be/8O2tojcIGNY

 

dalšia vec za ktoru som dostal predlženie je Zero Tolerance, ked som to uvidel v ban liste tak som nechcel tomu verit. Zero Tolerance vlastne je pravidlo to že neragujem napriklad na /do,  neviem kde som neragoval ked moje RP bolo taženie v dolach, a potom aj som som mal za RP dohanačku zo PSA kedy som tam porušil non rp driving a trash rp kde mi ban udelil @magovec, dobre dostal som ban pravom neriešil som ban mal skončit nejak okolo 3 hodiny,  ale nepride mi v pohode že pan @Wright mi udeli ban za Zero Tolerance, DM. Pan @Wright mam dost videi ohladom RP ak chceš napiš mi prosim discord ozvem sa a nemam problem poslat všetky, dakujem vaš hrač Kromos papa

Sombrero

Hráč

2
15.1.2023 11:04

Ahoj, souhlasím s kromosem rpil jsem celý den sním jediné co jsme porušily bylo nonrp driving za to jsme měli trest a za to co se stalo v dolech by měl dostat ban ten borec mířili jsme na něj a on vytáhl Glock chtěli jsme ho okrást o suroviny a zbraň protože já jsem neměl Glock borec se nebál neerpil INJ a žádnou zero toleranci jsme neudělali.. 

15.1.2023 13:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.1.2023 13:56

Zero Tolerance, je situace, kdy nenecháš druhého odehrát jeho "akt", on kdyby viděl, že saháš po zbrani, stihnul by tasit ve stejnou chvíli, během "míření" se dá taky RPit. Ve skutečnosti by cíl ani jednoho z vás nebylo zastřelit toho druhýho, už jenom kvůli osobní mentalitě. Pokud by jsi byl natolik narušenej duševně, že tvůj cíl byl ho chladnokrevně zastřelit, pravděpodobně by jsi byl v Léčebně ve svěrací kazajce a ne v dole už dávno. V průběhu sekundy míření jsem neviděl žádnej pokus o řádný RP. Akorát zastřelení jeho postavy, což považuju za DM. Pokud mi chceš něco k tomu říct, ačkoliv nevidim uplně důvod, tak tady je můj discord. Wright#0480

15.1.2023 15:16, odstraněno 15.1.2023 15:16 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~42