Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Konzultant vozidel - GoldenSkyz

1 2



GoldenSkyz

Hráč

6
9.6.2020 19:13

Přezdívka: GoldenSkyz

Věk: 19

Zkušenosti: Hraju za mechanika na Artheonu a dělám to i IRL

Komunikační dovednosti: Velice dobré

Mám čas: Víceméně každý den. Jsem na serveru kolikrát i 12 hodin denně.

Další informace o mně:

Ahoj, jmenuji se Josef Kábrt. Je mi 19 let a pocházím ze Sokolova u Karlových Varů. Zajímám se o střih videí, počítačovou grafiku, stavění počítačů, natáčení videí a steamování na twitch.tv. Chodím do druhého ročníku v oboru Instalatér. Každý týden pomáhám kamarádovi přestavovat auto. Brigádu mám v autoservisu. Nevím co sem ještě více napsat. Snad jen to že můj herní nick je GoldenSkyz. Na Artheon jsem se přidal, neboť mi kamarád často vyprávěl o RP. Tak jsem to chtěl samozdřejmě taky zkusit... Ve hře mám nahráno něco přes 250 hodin. To je asi tak vše co bych o sobě napsal. Snad to bude stačit. Děkuji Golden

GoldenSkyz

Hráč

6
9.6.2020 20:38, naposledy upraveno 9.6.2020 20:43 uživatelem GoldenSkyz

Když už dáváte křížky, tak mi prosím napište echo :-) 

Wallysak

Hráč

11
10.6.2020 07:44

Co to je za funkci? Konzultant vozidel. Tady jsme všichni konzultanti. V sekci návrhy můžeme o autech debatovat 🤟 na to nemusíš mít odznak AT

10.6.2020 09:07

To je VCT

nEscafeX

Hráč

26
10.6.2020 09:30

@Wallysak Jardis konzultant vozidel je VCT, a VCT dělá úpravy na vozidle co se týče handlingu.

 

Co se týče přihlášky, tak můj názor je takový že NEMOHU soudit jaké děláš handlingy protože tě neznám. Ale Paradoxx nebo Arčí zatím neřeší kdo bude v této chvíli VCT takže dle mého je tato přihláška zbytečná.

GoldenSkyz

Hráč

6
10.6.2020 13:14

@nEscafeX Naopak si právě myslím, že server VCT potřebuje... neustále si k nám do OAS chodí lidé pro "chipy" do aut a pro snížení podvozku... což jako normální hráči dělat nemůžeme ikdyž máme mechanika..

misatorcz

Hráč

45
10.6.2020 13:20

Chipy nasrat snížení podvozku hydraulika done.

GoldenSkyz

Hráč

6
10.6.2020 13:24

@misatorcz hydraulika se hrozně buguje. Zadruhé když ji někdo chce dát pryč, tak musí admin.

misatorcz

Hráč

45
10.6.2020 13:38

No admin a to je každej druhej když to takto řeknu.

Tomas666

Hráč

6
10.6.2020 14:10

@misatorcz Důvod takového jednoznačného negativa na chip? 
Dle mého názoru je chip v rozumné míře naprosto v pořádku, ale naopak jsem proti, při přidání chipu, který ti z 210km/h udělá 310km/h, nebo nesmyslné zrychlování stylu vesmírná loď.. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~85