Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Převzetí TSI

1 2

Demon8116

Hráč

12.6.2020 12:41

Název frakce: TSI

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Thomas_Jewly , Laila_Velenova

Startovní kapitál: 50000

Důvod převzetí: Zdravím ako sme si mohli všimnut frakcia pod názvom "TSI" totalne vymrela. Vedenie je neaktivne. ( Zdroj misatorcz: https://imgur.com/a/mCxT4RU ). Rozhodol som sa podat návrh na prevzatie firmy aby som firmu oživil ((denne som 8+ hodin na serveri)) . Obnovil by som aktivitu členov, tiež ako vedenie by som bol online.

Kubby

Hráč

12.6.2020 12:54

Ahoj,

s neaktivitou vedení TSI musím souhlasit.. Ale co se týče RPení tebe mi nepřijde natolik dobré, aby jsi dokázal vést frakci, jelikož sám víš, že jsi dělal často i bordel.. 

Můj osobní názor je toho, že změnit vedení TSI to chce, ale tebe bych tam rozhodně nedosazoval, avšak je to čistě jen můj názor, a nerozhoduji o tom..

S pozdravem, 

Kubby [Heavy]

Cosmmo

Hráč

12.6.2020 13:09

to je smutny ze 8 hodin v kuse hrajes mta

pavot udělil za tento příspěvek varování: Pravidla č. 10, 13 a 19

Smajlik

Hráč

12.6.2020 13:43

Som ZA 

pavot udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 20

terankoman1

Hráč

12.6.2020 13:44

Ja som ZA a nieje to úbohé hrať hry čo ťa bavia tu len cosmmo sa nemôže zmieriť stým, že má ban

a tak svoj voľný čas trávy vyjadrovaním sa ku príspevkom svojimi irelevantnými názormi. 

Demon8116

Hráč

12.6.2020 13:46

@Kubby no moje RPenie sa zmenilo od začiatku ale je to tvoj názor

OhHonza

Hráč

12.6.2020 13:52, naposledy upraveno 12.6.2020 13:54 uživatelem OhHonza

Zdar,

už jsme se o tom bavili se šéfem Earlem Andersonem, ten nám říkal že to předá někomu z nás, s tou aktivitou musim souhlasim, ale už jsem měl představy o tom, jak to pujde dál s firmou, kdybych byl ředitel, věděl bych jak tam natahat více lidí, vytvořit nové možnosti jak ve firmě vydělávat atd. atd. Trochu bych poupravil pravidla, tak aby to tam fungovalo jako před tím než Warren odešel. A jen mimochodem byl jsem nejaktivnější v celém TSI, teď už ne, protože tam nemam co dělat. Jediné co jsme měli za možnosti vydělávání byly : Převzetí dokumentů (to mohou všichni) a Chránění vládního sídla (může pouze Ochranka a vyšší hodnost). A slíbil jsem Warrenovi i Earlovi, že ve firmě budu do posledního člověka, a, že budu se tam pořád držet, ať se děje cokoliv...

A nechci aby to převzali nějaký neznámí lidé, který tam dělali třeba jen týden nebo vůbec... Takže za mě určitě NE

Hezký den přeji

J. Klasa

misatorcz

Hráč

12.6.2020 14:02, naposledy upraveno 12.6.2020 14:03 uživatelem misatorcz

S převzetím bych souhlasil ale určitě né tomu kdo tam ani není... např. Klasovy, Černouškovi i jo ale vám dvou ne. Můj názor

+ bych to nechal třeba na earlovi či @Radim ovi když to byla jeho frakce aby vybrali kdo to převezme..

MayDayMack

Hráč

12.6.2020 14:08, naposledy upraveno 12.6.2020 14:47 uživatelem MayDayMack

Podľa mňa by sa tam hodili obidvaja. Za mňa PRO

PS.: Je to môj názor

misatorcz

Hráč

12.6.2020 22:17

Prosím o lock převzetí se už dohodlo ic a new vedení už je.

1 2

Toto téma právě čte 1 uživatel: