Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

unban


JanBujko

Hráč

3
23.1.2023 21:04

--------------------------------------------------------Zdravíčko--------------------------------------------------------

  obdržel Ban na 336 od Administrátora @SovietDog.

- Nebudu zde psát lži typu: Byl to ban za nic a nic jsem neudělal právě naopak uznávvám svou chybu         dmkoval jsem,trollil jsem dobyl sem  borce ​​z lopatou nejsem na to  pyšný špíše naopak.

--------------------------------------------------Proč jsem to udělal?---------------------------------------------------

Hlavní důvod byl že mě MTA přestalo bavit  a přešel jsem na jini server také tam bylo to že jsem byl v ten den naštvaný avšak to mě neomlouvá.,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Na konec bych se chtěl trochu rozepsat

Chtěl bych dosáhnout zkrácení trestu abych se mohl vrátit zpět na váš server a znovu si zaerpit i když vím že jsem porušil dost vážná pravidla,ale podle mě by si každy mohl zasloužit zkraceni banu ..Chtěl bych se omluvit všem kterým jsem toho dne  narušil,zkazil,znechutil zážitek z rp,členům Admin Teamu za to že jsem jim přidělal práci.

Pokud bych obdržel Unban/Zkrácení trestu začal bych erpit tak jak se má taktéž bych si chtěl dát přihlášku do nějaké IZS složky a zkusit také jiné RP než jen ilegální rp.

Na konec se ještě znovu omlouvám VŠEM kterým jsme zkazil požitek z hry..doufám že mou omluvu příjmete a případně mi  šanci zahrát si na vašemserveru znovu a lépe...

24.1.2023 17:07

Jak sám říkáš, neomlouvá tě to. To že jsi přišel na server za účelem porušovat pravidla a kazit hru ostatním, sis trest touhle formou zasloužil. Uběhla půlka trestu a druhá tě ještě čeká. Příště si radši rozmysli co chceš dělat.


Powered by LeoSight IFS
LT~29