Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Náborové řízení na pozici hlavního manažera


Wexik

Hráč

29
25.1.2023 00:20, naposledy upraveno 25.1.2023 04:19 uživatelem Wexik

 


Společnost Corrnet Group a.s. hledá nového zaměstnance na pozici hlavního manažera.


Podmínky pro přijetí

- Minimální věk 21 let

- Držitel řidičského oprávnění skupiny B a C

- Pracovitost a schopnost týmové spolupráce

- Vysoká aktivita

Co nabízíme

- Spolehlivý a přátelský kolektiv

- Možnost karierního postupu

- Zaměstnanecké benefity

- Možnost uplatnění se v dceřiných společnostech

- Platové ohodnocení 12.500 Kč

- Plný přístup k vozovému parku mateřské společnosti

Náplň práce hlavního manažera

Náplní práce hlavního manažera je především dohled nad správným chodem společnosti. Hlavní manažer může taktéž vykonávat běžné práce a však primárně musí dohlížet na správné fungování personálního oddělení (manažerů) a běžných zaměstnanců.


V případě zájmu o tuto pracovní pozici zasílejte své přihlášky na adresu: Dillimore - Corrnet Group a.s. ((pod tento příspěvek))

Co musí vaše přihláška obsahovat

- Jméno a příjmení (případně tituly)

- Datum narození a váš věk

- Dosavadní pracovní zkušenosti

- Nejvyšší dosažené vzdělaní

- Kontakt (tel. číslo a e-mail)

- Trvalé bydliště

- Něco málo o vás

- Proč bychom si měli vybrat zrovna vás?

 

V případě že jsme si vybrali zrovna vás očekávejte že vás budeme kontaktovat na vámi uvedené telefonní číslo či e-mail.


Námi dále nabízené pozice naleznete na CRN.IC a přihlášku si můžete podat ZDE.


 

             

 

 

 

Za společnost Corrnet Group a.s.

Weximilian Alexei

25.1.2023 18:20, odstraněno 25.1.2023 18:39 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

laceyabysss

Hráč

35
25.1.2023 19:11, naposledy upraveno 25.1.2023 19:23 uživatelem laceyabysss

- Jméno a příjmení (případně tituly) - Mgr. Orlando Anderson MBA.

- Datum narození a váš věk:  19.8.1999 - 23 let.

- Dosavadní pracovní zkušenosti:  Policie San Andreas - Nadpraporčík ( 2020 - 2022 )

                                                       Hasičský záchranný sbor - Praporčík ( 2022 - 

                                                       Jednatel Anderson Company

                                                       WaKo Corporation

- Nejvyšší dosažené vzdělaní: Mgr. - Yale Law University, MBA. - School of Management

- Kontakt (tel. číslo a e-mail): 407-413 , orlando.anderson@post.ic

- Trvalé bydliště: Palomino Creek 1-15

- Něco málo o vás:

Jmenuji se Orlando Anderson a pocházím z USA, konkrétněji z Connecticutu, už od mala jsem byl vychováván pevnou rukou k tomu, že pokud obětuji dosti sil, vždy se to vyplatí. Za mou pracovní kariéru u IZS složek jsem prošel tvrdou prací, schopností organizace a chladnokrevností. Vždy je důležité nad věcmi přemýšlet a naslouchat druhým, tyto atributy mě dělají svým. Základní a střední školu jsem dokončil s vyznamenáním, má cesta hned poté pokračovala na Právní Vysokou Školu v Connecticutu, prestižní univerzita Yale. Kde jsem složil zkoušky a získal titul Mgr. v oboru práva. Do toho jsem dělal School Of Management dálkově, kterou jsem též dodělal a získal titul MBA. Po škole má cesta putovala k Policii, kde jsem vydržel v celku dlouhou dobu a do života mi to dalo spoustu zkušeností, které nikdo jen tak nemá. Po kariéře policisty jsem si na kratší dobu dopřál oddychu. Následně jsem se dostal k Hasičskému Záchrannému sboru, kde sloužím doteď. 

- Proč bychom si měli vybrat zrovna vás?

Dokážu skvěle organizovat a vést tým kupředu, naslouchám ostatním a vždy přemýšlím nad lepšími metodami, co zlepšovat a proč. Jsem hodně zamýšlející člověk a věřím, že na této pozici někoho takového jako jsem já potřebujete. Jsem pracovitý a rád se učím novým věcem, též rád nové věci učím ostatní a má ruka je vždy nápomocná někomu, kdo jí potřebuje.

Matejos

Hráč

36
27.1.2023 00:11

 

Vážené vedenie,                                                                       

- Jméno a příjmení (případně tituly)

Matej Marino

- Datum narození a váš věk

17.6.2001(21r)

- Dosavadní pracovní zkušenosti

Manažer v Corrnet Group a. s.

- Nejvyšší dosažené vzdělaní

Odborné s maturitou

- Kontakt (tel. číslo a e-mail)

339325/matej.marino@post.ic

- Trvalé bydliště

Villa Queens čp. 5

- Něco málo o vás

Mám 21 rokov, jsem v meste už pres jeden rok. Miluju autá a velká čať mojich penez jde práve na ne. Mám rád zábavu. A rád komunikuju s lidma.

- Proč bychom si měli vybrat zrovna vás?

Jakožto dlouhodobý zamestnanec Corrnet Group, a se skušenostma na pozici vedúci výroby a následne manažér bych mnel zájem viesť manažerov, z toho dovodu že mi nevyhovuuje ich aktivita za posledne obdobie. Som s nimi jako manažér nespokojný. Pretože viem že ako firma dokážeme dosiahnuť lepšie vysledky a tak isto aj vyšší týždenný príjem. To je z mojej strany asi všetko. ďakujem za odpoveď .

 

S pozdravom Matej Marino

Adlonosram

Hráč

10
1.2.2023 17:21

Mathew Rodgers

3.4.1998(24)

Manažer v SpeedTrans

Odborné s maturitou

854953

Za Pol.stanici v Montogomery

Jsem velmi pracovitý člověk. Dělal jsem manažera už jednou v životě a za to když jsem to dělal jsem dokázal firmu ST dostat z bankrotu. Chtěl bych to dělal dal a pomáhat dalším firmám s těžkou inflací. Jsem milovník aut, i jsem byl 8x v životě mechanik takže mohu firmě dát hodně. Chtěl bych strašně k vám do firmy.

S pozdravem Rodgers

 


Powered by LeoSight IFS
LT~38