Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban Puding


Davisek

Hráč

25
25.1.2023 15:50

Zdravím, dnes jsem okolo 15:00 hodiny dostal ban za údajný DM a Okrádání při Peace Time. Chci jen říci že při konzultaci s Pudingem, kdy ho k sobě portnul, říkla hráč že jsem mu dal DM, že neviděl když kdyz jsem od nej byl 5 metru a olba jsme mely otevreny okenka, tímž pádem minimálné u toho DM lhal administrátorovi. Přes celou okrádačku jsem neporušil ani jedno Pravidlo. Mohl bych psát že mě to mrzí, leč nemám důvod, když jsem postupoval schodně s pravidli serveru. (až na ten peace time, to mě mrzí, že jsem si ho nevšimnnul o těch 15sekund drive)

Peace Time: Bohužel jsem při okrádávání hráče si nevšimnul že skočil Peace Time, z důvodu toho že skočil 15 sekund před samotným začátkem okradávání. (Všimnul jsem si toho až na klipu.) Tímž pádem jsem řekl Pudingovi, že jsem nevědel že je Peace time, protože když jsem ho viděl před tím (kamionaka) tak peace time nebyl.




VIDEO : 
https://www.youtube.com/watch?v=qMBGsQndV_0

Davisek

Hráč

25
26.1.2023 09:21
Puding udělil za tento příspěvek varování: Double post.

Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024