Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Pavel Smith

1 2



13.6.2020 08:34

Ahoj, já se ptal jak jsi to RPil a jelikož jsi neodpověděl tak to beru jakože jak neRPil... Každopádně jsi odjel bez RP uklízení zmiňovaného vysokotlakou že slovy ( S*ru na to,...)

13.6.2020 08:34

Ahoj, já se ptal jak jsi to RPil a jelikož jsi neodpověděl tak to beru jakože jak neRPil... Každopádně jsi odjel bez RP uklízení zmiňovaného vysokotlakou že slovy ( S*ru na to,...)

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 11
13.6.2020 09:39
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Buka

Hráč

2
13.6.2020 11:03

Tak jistě že je to domluvené xdd, a ještě si tam napochoduje (jak Polsko 1939), povyhazuje 3/4 HZS (všechno nejaktivnější členové) a dělá jak nvm co. No co k tomu dodat.... právě jste zničili nejaktivnější IZS frakcí no.... 

Kubby

Hráč

57
13.6.2020 11:59, naposledy upraveno 13.6.2020 11:59 uživatelem Kubby

@neznamy#2110, jak můžeš vědět, že to bylo domluvené? Přihlášky se posílaly do soukromých zpráv na Discordu přímo tomu kdo to vyhlásil. Vše bylo řešené IC cestou, a nezískal cituji tebe „Generála HZS“, tu nejsme v nějaké armádě, získal Generálporučíka HZS, a mezitím je rozdíl. 

Sice nedělá u HZS v Praze, ale rozhodně tomu rozumí více jak ty, jak jsi již minule ukázal v Tvé žádosti o Sbor Dobrovolných Hasičů, kde jsi napsal s prominutím úplné blbosti. Je nutno rozlišovat někoho kdo dělá, že tomu rozumí, a někoho kdo se o to fakt zajímá, a z velké části tomu opravdu rozumí.

 

@Buka, o domluvě jsem psal již výše.. Co se týče vyhazování členů, to už je čistě jeho věc či Vás vyhodí, nebo ne. Sám jsem včera měl potyčku s pár členama přímo před stanicí, a sice aktivní jsou, ale rozhodně tomu nerozumí, tak jak se tváří.. Sice možná zníčil nejaktivnější frakci. A víš proč? Né každý má čas být neustále na serveru, a být tam klidně 12 hodin v kuse.. Rozhodně je lepší zníčit nejaktivnější frakci, a dát tam schopné lidi, než-li mít nejaktivnější frakci, ale plnou neschopných lidí.

 

Budu rád za jakoukoliv Vaší zpětnou vazbu.

S pozdravem, 

Kubby [Heavy]

 

 

sandlerino

Hráč

39
13.6.2020 12:25, naposledy upraveno 13.6.2020 12:28 uživatelem sandlerino

@neznamy#2110 nepřijde ti blbé někoho takhle křivě obviňovat? Pavel Smith (Crazy) poslal životopis jako ostatní účastníci výběrového řízení. Příště mne prosím křivě neobviňuj a měl by jsi se stydět.

Takhle argumentovat jak nějaká stará drbna.

přikládám screen z konverzace 

hráč neporušil pravidla, stížnost zamítám.

prosím o lock

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MrKys

300Kč dnes v 01:26

thex

60Kč dnes v 01:26

Streexy

87Kč včera v 21:46

Nejnovější uživatelé
mokonkoooo

Registrován 23.4.2024

Zeemon

Registrován 23.4.2024

rwmmike

Registrován 23.4.2024