Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

| Wang sc. | Náborové řízení na pozici personalista.


KitzuInu

Hráč

34
25.1.2023 20:36

Milí spoluobčané, firma Wang stocks company, hledá nové zaměstnance na pozici Personalisty.

Podmínky pro přijetí;

- Minimální věk 18+ let.

- Držitel řidičského oprávnění skupiny A,B a C.

- Pracovitost a schopnost pracovat kolektivně i případně samostatně.

- Vysoká až každodenní aktivita.

- Zkušenost s náborem nových lidí do firmy.

- Komunikační dovednosti.

- Vlastní auto výhodou.

Co nabízíme;

- Přátelský a pracovitý kolektiv.

- Možnost kariérního růstu.

- Zaměstnanecké benefity

- Možnost uplatnění v sesterských firmách.

- Plný přístup k vozovému parku. 

- Platové ohodnocení  7.000,- Kč.

Náplň práce;

- Náplní práce personalisty je především nábor a posuzování interních postupů zaměstnanců ve firmě. Správa vozového parku. Personalista může vykonávat práce jakožto normální řadový zaměstnanec, ale primárním zaměřením této pozice je nábor a dohled nad zaměstnanci firmy.

 

- V případě zájmu o tuto pracovní pozici neváhejte zasílat své přihlášky na adresu; San Fierro - sídlo Wang sc. ((pod tento příspěvek)).

Co musí přihláška obsahovat;

- Jméno a Příjmení ( případně tituly ).

- Datum narození a váš věk.

- Pracovní zkušenosti obdobné pozici o kterou se ucházíte.

- Nejvyšší dosažené vzdělání.

- Kontakt ( Tel. číslo a email. ).

- Trvalé či přechodné bydliště.

- Něco málo o vás.

- Motivační dopis ( neboli proč bychom měli nabrat zrovna vás ).

 

- V případě že jsme si vybrali zrovna vás, očekávejte že vás budeme kontaktovat na vámi uvedené tel.číslo či email.

 

koblst

Hráč

26
28.1.2023 21:08

- Laura Russova 

- 24.12.2000 (22)

- TGR - EXTERNO - STROBERRY a Sherwood

- Střední průmyslová škola stavební

- 599-146

-Palomino Creek 1-9

- Jsem pracovita slečna ktera se neboji manualní práce, aktivna ve firmě (Wang. sc) a zkušenosti mam na pozici podle mě dostačujíci. A kdyby byl nějakej strop vydělat za týden tak to dokážu udělat.

- Dokážu i celou noc vydělávat, jsem přátelska / milá, dokážu vést firmu v správnem směru. A nedělá mi problem kontrolovat vozidla, řidiče jestli dojeli s opraveným a natankovaným vozidlem a podobně.

jbtpravidla

Hráč

20
3.2.2023 00:01

- Jef Brzeczyszczkiewicz

- 12.07.1975 47. let

- Aktualně pracuju jako mistr mechanik, rád bych na personalistu

- Střední škola s maturitou obor automechanik

- 458957 , jef.brzeczyszczkiewicz@post.ic

- Ubytovna Montgomery

- Zdravím jmenuje se Jef, bydlím v Blueberry a je mi 47let. Původně ve firmě působím jakožto Hlavní mechanik, ale již mě to nenaplňuje, tudiž bých zkusil něco, kde budu míti větší zodpovědnost. Ve firmě pracuju už ten nějaký pátek, tudiž kolektiv znám osobně víc než dobře. Jak jsem zmiňoval mám vystudovanou střední školou s maturitou na obor automechanik. Jsem velmí pracovitý, což už někteří ve firmě ví.

- Budu vyjímečný tím, že budu pomáhat každému a snažit se, aby všichni zaměstnanci dosáhli co nejvyžších možných úspěchů.

KitzuInu

Hráč

34
4.2.2023 22:28, naposledy upraveno 4.2.2023 22:30 uživatelem KitzuInu

Milý spoluobčané,

tímto uzavírám nábor na pozici personalista, kdy na dvě uvolněné pozice jsme nabrali slečnu Lauru Russovou a pana Jefa Brzeczyszczkiewicze.

Spoiler

Powered by LeoSight IFS
LT~40