Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


xyzxd

Hráč

9
26.1.2023 21:00, naposledy upraveno 26.1.2023 21:02 uživatelem xyzxd

Ahoj @SovietDog

Viem ano pamatam si tu podmienku po unperme ale snažim sa erpiť poriadne a bez porušenia pravidiel viem porušim som vtedy nonrp mali sme buračky typek rovnako nič neerpil jeden normalne odišiel a druhy to ani neerpil vystupil z auta a pytal hned peniaze na opravu ze ma to vyjde draho.

Neerpil som to tak ako by sa malo to ano zaerpil som možno 1 /me a 2 /do nieje to dostacujuce ale ponahlal som sa preč lebo som išil mimo domu tak som to čim skor chcel doerpit viem mohol som si to zaerpit aj vsetko a ano viem proste podmienka plati a bohuzial porusil som znova pravidla ale podla mna zas to nebolo take ze by som mal mat znova permu ban som si odpykal skočila doba banu a chybami sa človek uči takže neviem ako to prehodnotiš podla mna nie moc dobre sam neviem čo mam k tomu napisať proste urobil som chybu v tej chvili mi išlo hlavne o to to jakštak zaerpit a ist prec z hry neviem čo viac k tomu dodat keby mam clip by podla mna dostal ban typek aj z druhej strany takže neviem ale bohužial nemam nič. Rad by som mal znova unban a znova erpil preto som si kupil aj VIP skin a necakal ze znova dostanem permu no ja som sa poucil aj tak len neviem niesom moc spokojny stou permou podla mna to je trosilinku moc na to ze som porusil nonrp a trash rp inak rp akcie predtym som normalne pekne erpil. Je to už na tebe no ale aj tak dakujem za tu sancu ze som si mohol znova skusit u vas zaerpit je to uz len na tebe. Cez tyzden sa mi aj tak moc neoplati hrat lebo vzdy musim odpajat lebo nemam tolko casu takze ak by som nahodou dostal unban tak by som erpil cez vikendy cez tyzdne by sa mi to aj tak neoplatilo kvoli obmedzenemu casu.

Prajem pekny zvysok dna.

26.1.2023 22:57

Já ti tu šanci dal a znovu další jenom tak nedostaneš. Podmínka je podmínka, možnost jsi dostal a promarnil, tak bohužel.

Žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~27