Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unpermu


eMkoo

Hráč

10
28.1.2023 19:38, naposledy upraveno 29.1.2023 11:16 uživatelem eMkoo

Ahoj Puding nebo kdo tohle čte, rád bych dostal unpermu omlovám se za trash rp už jsem se ponaučil vím že to byla moje chyba permu jsem si zasloužil a byl bych rád o 2x šanci 

Proč jsem dostal permu: Vzali jsem cápka za učelem okradení a ten řekl svým kamarádum at nás pronásledují oni nášś našli a pak nás chtěli okrást

Permu jsem dostal za trash rp protože jsem erpil že mě nemužou vzít peníze protože je mám v tajné kapsičce v tašce

Takže Přisnávám moji chybu trash rp vým byla to chyba a jsem za ní smutný už jsem se ponaučil a chtěl     bych hrát dále

Omlouvám se za chyby předem děkuji MrDoge

 

jan38

Hráč

41
29.1.2023 02:46

Nejsem admin ale proč tva žádost vypadá spíše kopírak se žadostí která byla před nekolika hodinami zamitnuta,  barvami si nepolepšíš chce to románek. 

 

Honzík

Linedorpheus

Hráč

4
29.1.2023 09:25

😂😂 tohle nemá hlavu ani patu kámo, 

29.1.2023 09:31
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

jan38

Hráč

41
29.1.2023 11:52

mrdoge žádost o 1000 slov kdepodrobne vysvetluješ svoji chybu a perma není na mesic pokud vím pokud ti unban zamítnou další si mužeš podat za mesic

31.1.2023 19:52

Tak za prvé, ban ti nedala Puding ale já. Za druhé jsem říkal aby sis dal s tou žádosti více práce. Teď už na tom nesejde.. Mé rozhodnutí stále trvá a také si další žádost podej nejpozději za měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~53