Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vysvětlení banu 2 ( @SovietDog )


neznamy#9518

Smazaný účet

7
31.1.2023 22:20, naposledy upraveno 31.1.2023 22:21 uživatelem neznamy#9518

Zdravíčko, vzhledem k tomu, že mi @SovietDog nedal možnost se vyjádřit a trochu se obhájit, tak si zakládám nový topic, převelice se za to omlouvám, ale budiž...
Opravdu nechápu proč se do toho připletl někdo jako Caroline Ravens, která s tím v tu dobu neměla nic společného, taktéž to byla rána s 2tunovým autem(Audi A8 do XDrivu) a asi v 10km/h + nemluvím o tom, že jsem dané "injuries" zaeRPil, takže ban za NonRPinjuries opravdu není na místě, to samé Pravidlo č. 21, nic jsem ohledně tohoto neporušil, spíš kdo tohle porušil byla v danou chvíli Maxine Fright, nechci být zlý, ale držím se tam, kde je pravda. Více toho uvidíte v přiloženém ofoceném logu a kouskem v OOC chatu od Maxine Fright.



Spoiler

Takže ano, myslím si, že můj ban byl neadekvátní a na 24h už úplně, tady to asi ukončím, děkuji za odpověd.
- Hvezdicka Out 🌟


Powered by LeoSight IFS
LT~20