Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban / Keksik


DejviiX

Hráč

8
2.2.2023 16:12

Ahoj skupinu opět zase já,ale tentokrát nevině(beru to tak)

Duvod banu : zneužití glue 

Chtěl jsem si zaject pro své auto na firmu ale jelikož v oznámení jsem viděl,že mé vozidlo bylo odtaženo.Jel jsem si ho vyzvednout,problém byl ale ten že nebyl benzín,problém jsem řešil následovně vypujčil jsem si firemní auto,kterým jsem (zarpil)přivázal lano k přední části vozu,abych mohl auto natankovat jel jsem rychlostí max 25km/h vše proběhlo v pořádku,až na problém kdy jsem chtěl auto odtáhnout na firmu a místo toho abych nasedl do auta a v něm použil /glue,což jsem si  neuvědomil tak jsem glue použil ve vozidle se kterým jsem auto táhl.

Bral jsem to tak jak v realitě(nechtěl jsem nějak zneužít glue,jsem rád že po týdnu jsem opět na skimu a naskytne se tenhle problém) Doufám že mě Keksíku pochopíš a v klidu to vyřešíme.

Jestli jsem udělal tak špatně tak se omlouvám nemyslel jsem si že tohle je zneužítí glue jen jsem si chtěl chytře poradit a natankovat vozidlo

Předem děkuji za odpověd :)

Artistiques

Hráč

32
2.2.2023 16:41

Ahoj, zneužití /glue to je stejně, jde o to, že v taženém autě nikdo neseděl, nemůžeš přeci táhnout na laně auto kde nikdo neotáčí volantem, ne? :D

DejviiX

Hráč

8
2.2.2023 16:43, naposledy upraveno 2.2.2023 16:47 uživatelem DejviiX

jo jasný už jsem si toho vědom :/

chybama se člověk učí 

2.2.2023 16:59

Ahoj, jak už psal nahoře Trnass. Není možné tahat vozidlo, když v taženém vozidle nikdo není. Kdo by ti pak otáčel volantem a podobně. 

O tvé historii banů se radši nebudu vyjadřovat, protože by ten ban mohl být třeba na 24h.
Myslím si že vzhledem k tvé historii jsem ti dal přiměřený trest. Za 10 hodinek si můžeš zahrát, mezitím si užij zbytek dne. Zamítám


Powered by LeoSight IFS
LT~34