Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ahoj chtěl bych podat stížnost na @LadaZednicky7 a @FilipOGSCR2

1 2



FilipOGSCR

Hráč

3
3.2.2023 00:28

Tady je i chat s adminem

3.2.2023 00:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.2.2023 01:11

To mi připomíná hroty jak když @Ressetth pozval do našeho baráčku v Minecraftu "kamaráda", a ten nám ukradl z chesty diamanty. 🥴

3.2.2023 08:12

Pánové, horší stížnost nebyl schopen podat snad ani scerry.

Absolutně nevím, co celým tímto textem chtěl básník říct. Pokud mi nezletilý hráč bude vykládat, že mi "hackne" účet, dostane ode mě akorát tak výsměch. Na základě obyčejné zprávy tak nelze předpokládat, že by měl kapacity na nabytí takových údajů. Pokud ano, rádi jej uvítáme v dev týmu, může dělat Ratajovi konzultanta ohledně zabezpečení celého projektu LeoSight.

Další věc, kterou nechápu, je, že sis stížnost podal minimálně 4x. Dvakrát tady, v obou případech do stejné kategorie, následně do ticketu a v neposlední řadě i do soukromé zprávy člena AT. Řeknu ti jediné - už si konečně vyber, kde to chceš řešit.

Zašli mi do soukromých zpráv na Discordu informace ohledně vozidel, o která jsi údajně v důsledku této skutečnosti přišel, podíváme se na veškeré jejich přepisy. Stejně tak si zkontroluji, kdo se kdy přihlašoval na účty vás tří, v případě, že se prokáže, že některý z uživatelů současně využíval účet jiný, bude hráči udělen permaban.

Každopádně kdybyste se projevovali jako dospívající lidé a nikoliv jako komunita Robloxu, bylo by řešení celého problému mnohem jednodušší.

3.2.2023 08:29, odstraněno 3.2.2023 08:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.2.2023 08:51

Láďo, jak k tomu mohlo dojít před 3-4 lety, když současné Skimo ještě ani 3 roky neběží?

LadaZednicky

Hráč

7
3.2.2023 09:22

@Dzardys to bylo takové plácnutí nevím jak dlouho to je rok už ani nevím jelikož už si to moc nepamatují 

3.2.2023 16:24

Obě účastněné strany dostaly permabany za porušení globálních pravidel, k čemuž jste se v komentářích doznali. Uzamykám.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~82