Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Zmenšení mapingu


Dogy

Hráč

1
16.6.2020 00:12

Zdravím chtěl bych navrhnout celkový zmenšení mapingu jelikož to buď laguje nebo se některý i bugují příkladem bugování a extrémního lagování je úřad který z nějakýho pohledu nejde ani vidět a vidíte za celou tu budovu nebo že celý to okolí úřad pčr až k hzs celkem dost laguje starý úřad co byl kde nebyly parkoviště po bocích a byly normálně ve předu tak ten ještě šel ani tak nelagoval ale stále tam bugoval jelikož celý ten úřad je úplně jinak udělaný neříkám že to nevypadá dobře ale někdy prostě je dobrý říct dost a nedělat vše možný pro to aby to vypadalo dobře ale i něco pro to aby to nebugovalo atd. byl bych rád podle mně i více lidí co mají slabší PC kdyby se to změnilo aspoň trošku a přispělo to pro FPSka. :)

KevinLuk

Hráč

4
16.6.2020 01:07, naposledy upraveno 16.6.2020 01:07 uživatelem KevinLuk

Souhlasím mělo by se něco dát pryč klasickej uřad taky nevypadal špatně a kdyz jdu okolo uradu tak se to skoro ani nedá hrát sotva dojdu k CP a už tam.mám network trouble a buď to padne a nebo mám štěstí a nacte se mi to 

Jsem pro

misatorcz

Hráč

45
16.6.2020 07:49

No tak ono to není jenom úřadem spíše vozidlama  jelikož GIBS tam má tunu vozidel kousek od toho pak pár vozidel harcuba samotné vozidla na úřadě a možná i pčr pokuď to nemají přes interiér.

Bushino

Hráč

7
16.6.2020 12:09

No podle mě to vozidly moc není, na royalzone mají tak nějak textury v originálu a auta v grafice že to snad víc nejde a běží to úplně v poho, je fakt že mám nášlaple pc a vše okolo toho a nemám s ničím problém ale je fakt že jedinej artheon dělá problémy právě s těmi textury že se přiblížím k úřadu nebo někam kde prostě jsou ty textury moc přehnaný a začne se mi to lagovat, a není netem ani pc, měli by to poupravit, já myslím že se zmíněným úřadem by nebyl problém ho udělat tak jak má být třeba s nějakou pěknou texturou, ten fastfood nebo co to má být kterej stejně nikdo nevyužívá by se mohl dát pryč a na celou tu plochu dát třeba veřejné parkoviště. 

17.6.2020 02:37, odstraněno 17.6.2020 02:52 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
17.6.2020 09:42

Keby sa pridá pred úrad verejné parkovisko, tak by si tam odložila auto polka servera a lagovalo by to ešte viac. :D

Je síce pravda, že ten úrad sa načíta pomalšie, ale nejaké FPS dropy tam nepociťujem.

misatorcz

Hráč

45
17.6.2020 16:18

@Lofanek pořípadě si bohatě stačí dát dole /seefar a když to mám třeba na 300 což mi bohatě stačí jede mi to cajk i u úřadu

29.6.2020 02:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo