Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

prosíme o skrátenie banu


Raysear

Hráč

6
4.2.2023 23:06, naposledy upraveno 4.2.2023 23:07 uživatelem Raysear

Dobrý večer. 

Dostali sme ban s @neznamy#8843 za pravidlo, 1, 10, 13 a 15 na 72 hodín. Áno možno sme porušili niečo ale predtým než si niekto z AT zmyslí že toto je nejaká random unban žiadosť tak prosím prečítajte si to celé.

Takže čo sa vlastne stalo. Ja a @neznamy#8843 sme bratia aj v hre a aj v realite. Na dedine kde bývame (ak sa dá povedať že to je dedina lebo to je pár domčekov pri hore) tak je ledva signál a naša wifi neni moc silná tak sme používali hotspot. Ale keďže ten hotspot je docela zlý tak nám to padlo uprostred RP akcie. Aj keď toto znie fake, tak je to reálne. Toto sa stalo, no a potom ako sme sa asi po 20 minútach snaženia sa o ten hotspot aby fungoval tak sme sa pripojili naspäť. Utekali sme niekam, už ani neviem kam, ale niekam hej. Potom tam prišiel týpek ktorý bol v tom RP a hovoril tam o tom RP že sme sa odpojili a že či chceme ten RP dokončiť alebo chceme report. Ja som ani nestihol dopísať že chceme dokončiť ten RP a môj brat napísal že report. Tak sme čakali kým sa niečo stane a nič sa nestalo. Potom mu vypadla wifi na jeho pc ale mne nie (čo je zázrak) a tak ten týpek niečo hovoril v OOC a potom sa snažil dokončiť ten RP. No ale ja som nechcel ale on stále pokračoval (mali sme podozrenie že nemajú dôkaz a ani doteraz nevieme či majú dôkaz ale to je jedno) tak ja som mu hovoril že nechcem ale on furt pokračoval. Tak som začínal mať už nervy a potom ma vyhodilo a ukázalo že máme bany. 

Smiali sme sa na tom lebo sme to očakávali ale podľa mňa oni nemali dôkaz. A ak mali tak hej, nesnažím sa nejak ublížiť ak mali dôkaz tak to je super. Lenže keď uvidí niekto že niekomu to padlo v RP akcií tak nemal by sa potom zrušiť? Ako hej mohli sme to dokončiť ale @neznamy#8843 povedal že chce report tak som ostal ticho. A aj ak by sme nemohli dostať skrátenie banu tak to je ok. Mne to moc nevadí. 

Pekný zvyšok dňa.

5.2.2023 18:51

Ahoj, vyřešeno zde: Žádost o unban.


Powered by LeoSight IFS
LT~23