Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban @Pakandza


Paja

Hráč

38
5.2.2023 02:47

Zdravím vás komunito/ Admin Teame.

5.2. Mi byl udělen ban za Trash RP, Non RP Injuries, Pravidlo 1. 10. 12. 13. (120 hodin).

Mám zde video, které je potřeba shlédnout.  zde

  1. Náraz od PSA nebyl tak silný na to, abych RPil nějaké větší INJ. (První náraz do levého zadního kola, Druhý náraz na stranu řidiče).
  2. RPFear od nás nebyl na místě jelikož na nás pořvával ať dáme ruce nahoru, ale ničím na nás ani jeden nemířil.. (ve vozidle byly tři PSA).
  3. Když jsme odjížděli po tom co jsem řidiče PSA zastřelil tak do nás začal jeden člen z PSA střílet s PDW, ale trefil se jenom do vozidla, nikoliv do nás.
  4. Nevšiml jsem si toho, že by PSA členi RPili inj.
  5. Pravidlo 1. - Jsem neporušil. Brego (řidič) v podstatě stopl RP se slovy “zařídíme mu heal”, Po tom co mého řidiče trefil do hlavy. (Údajný MissClick)
  6. Pravidlo 12. Nejsem si vědom, nevidím ho nikde.

Jestli-že by byly potřeba doložit logy z celé RP akce, stačí se mi zde ozvat.

VajkoChlpko

Hráč

58
5.2.2023 03:34

Nazdar, spomínaný kolega Accusin v momente písal do OOC, že sa jednalo o missclick, keďže po stlačení ctrl strelíš automaticky. Môže sa to stať, ako si to teda aj ty sám povedal, ale teraz to podľa mňa len prekrúcaš vo svoj prospech. Keďže nastala chyba, ktorá by nám pokazila RP situáciu, tak som si podal report na to, aby dostal tvoj kolega heal, a my by sme si doerpili akciu tak, ako sa má. Pudi pohotovo reagovala a my sme takmer hneď pokračovali v RP. Nevidím z mojej strany na tom nič zlé, keďže by si bol potom bez kolegy, a to by nebolo moc fér. Áno, naschvál som tam nechal aj ten RP skvost na začiatku.

5.2.2023 12:03

Ahoj, výborný. Akce byla stopnutá a následně za pár sekund pokračovala, sám o tom reportu vím a chtěl jsem ho i vzít. Z logu vidím, že na vás bylo mířeno a najednou po healu kolegy jen tak střelíš řidiče a ujíždíš. Nejvíc zábavná byla část jaks vyměnil kola u prostřelený audiny, údajný kola který jsi ani z auta nemohl vyndat, páč tam žádný pomocí RP daný nebyly. A to má ještě silný podezření, že jste během akce volali a následně jste se i tak potkali náhodně u benzínky. Kde jsi projel kolem kolegy a zandáš: "kde tak asi může být?". 


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3496 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
misa

38Kč včera v 17:26

p0KyX

30Kč včera v 13:37

LadyHope

300Kč 2.5.2024 18:16

Nejnovější uživatelé
Davemoravia

Registrován 3.5.2024

Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024