Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sledovací zařízení


Develon

Hráč

40
6.2.2023 10:16

Zdravím, mé jméno je Ellie Loydova a ráda bych vám nabídla produkt na němž jsme s teamem pracovali. Asi se ptáte, o co se jedná? Nom žádné parfémy či tak to opravdu nebudou , ráda bych vám nabídla sledovací zařízení do aut. Na jakém principu že funguje ? Po instalaci zařízení do vašeho auta , naladíme mobilní aplikaci , spojíme jí se zařízením, následně naladíme frekvenci na které naleznete své auta či jiné motorové miláčky. Po restartu zařízení by měli být viditelné v mobilní aplikaci ,podotýkám v reálném čase. Zařízení je vhodné pro větší firmy, kamionisty, v případě že jsou přepadeni , může je firma jednoduše najít a rychle jim pomoci , možná by se to hodilo i složkám, ale myslím že to ocení i jednotlivci či skupinky, jež chtějí sdílet svoje aktuální polohy s ostatníma. Nom , když jsem vám vysvětlila toto , nejspíš se budete ptát i na cenu. Cena za jeden kus je 250 tisíc , bohužel výroba stojí materiály jež nejsou nejlevnější a od toho se odvíjí i cena. Ale v případě že koupíte 5 kusů a více , cena bude 200tisíc za kus. Co se týče montování , první týden bude montáž zdarma. Proto , pokud máte o zařížení zájem, poprosím o objednávky bud zde , či na můj post ellie.loydova@post.ic nebo telefonní číslo , jež je 520 174. Předem děkuji a loučím se s vámi.

Loydová Family Motorsports

6.2.2023 12:11

V čom je to prosím iné od lokator.ic ? -Badinský

Develon

Hráč

40
6.2.2023 12:40

Jiné to je v tom že to sleduje vaše auto v reálném čase , monitoruje to jeho pohyb , po celém san andreas , při jízdě vašich aut/kamionů stačí zapnout aplikaci a pokud chcete vidíte , jak či kudy jezdí , jestli si nezastavují doma na kafíčku či tak. Můžete na jedné frekvenci mít klidně 5 aut , a všechny sledovat najednou.

6.2.2023 14:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Develon

Hráč

40
6.2.2023 14:23

To jest možné , nicméně s VANGUARDEM sem nedělala , a ani jsem to nevěděla, bohužel, navíc , i kdyby tak konkurence přece není nic špatného.

 

Holub

Hráč

46
6.2.2023 15:14

Popravdě o činnosti Vanguardu a jejich aktivitě okolo čehokoliv takového jsem, také, dodnes nevěděl. Takže to asi nebude jen tak...

R.Brantley


Powered by LeoSight IFS
LT~69

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024