Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Pana Sandlera

1 2



medveed

Hráč

1
18.6.2020 13:08

Dobrý den chci si stěžovat na Admina nebo Suporta pana Sandlera osoba nebyl u RP akce a tady :D kolega mě obvinil z Metagaming při jedné větší RPakci při které jsme prej Metovali, Meta neproběhla na našem teamspeaku byl přitomen admin Lofanek který potvrdí to že se nic takového nestalo, Tudiž si myslím že někdo jako Suport se nemá do něčeho takové plést když nic neví, a myslím že obvinění z Mety je docela važné tudiž prosím o napravu,a pokárání , Lucas Biardman to nahlasil z důvodu toho že sam žádal po lidech aby sním šly metovat ruzné věci tudiž nechapu tento zakrok ! s pozdravem medved.. 

Lofanek

Hráč

32
18.6.2020 13:38, naposledy upraveno 18.6.2020 13:39 uživatelem Lofanek

Podotýkam, že som sa k Vám pripojil niekedy v polke RP akcie. Avšak sa nám dostal pod ruky jeden určitý dôkaz, ktorý jasne hovorí proti Vám.

Sandleríno je len otrok (aj ja ťa mám rád <3), ktorý trest nahodil, keďže bol jediný admin v hre.

P.S. Sandleríno už nie je support. :/

 

sandlerino

Hráč

39
18.6.2020 13:38

Ahoj,

Tresty a void celé RP akce byl konzultován mnou, Pavotem a Lofankem, přičemž Pročko dodal nahrávku. Tresty byly taktéž prokonzultovány. Tak si nejdřív zjisti, jak jsem k tomu došel a až potom mne obviňuj.

medveed

Hráč

1
18.6.2020 15:11, naposledy upraveno 18.6.2020 15:18 uživatelem medveed

ano klasika Pročko vždy dělá vše proto aby Pčrka byla v pořadku to chapu jinak to neumí ale jak teda chcete, jakoukoliv Metu od pana Pročka budu nahlašovat... nezajímá mě to bude se chovat jak dítě má to mít, ale nahravka muže bejt dosti nedostačujíci neni tam dost jasné zda se to tak stalo nebo ne,totiž vše byla tak akorat připravené aby jsme věděli kdo je ta krysa a ted už to víme 


pčrka udělala chybu, tak se to voidne :D klasika 

Michael

Hráč

19
18.6.2020 23:41, naposledy upraveno 18.6.2020 23:56 uživatelem Michael

Ahoj kamaráde,

Abych se ti k tomu celému vyjádřil. Já jsem si o celé "RP akci" psal celou dobu s administrátory, přičemž jsem je několikrát upozorňoval, že jste hráči, kteří dělají na serveru bordel. Jakmile jsem byl chvilku u vás a Nescafex začal metovat pozici hráče David Black, tak jsem neváhal a zakročil. Oba ( Medved, Nescafex ) jsem vás nahlásil, jelikož dle pravidel je to mou povinnosti, která by v budoucnu mohla sehrát proti mně. To, že vy neumíte hrát IC, naladit si blbé vysílačky a domlouvat se přes ně není můj problém. Být vámi, tak se raději zamyslím, zda budete nadále na serveru dělat bordel nebo budete souhlasit s pravidly a taky se podle nich budete řídit. To, co děláte není v pořádku a to, že jsem se s vámi bavil a nahlásil vás na tom nic nemění. Když neumíte RPit, nekažte RP druhým... Někdo se příjde odreagovat a nějaká banda "kinder mafiánů"mu celé RP na serveru kazí.  Jestli mi chceš říkat, že tohle byl jediný tvůj přešlap, tak se můžeme podívat na tvůj "RP Driving" s Nescafexem.

 

S Pozdravem

Procko

 

//Edit: PČR dle mého uvážení dělala vše, co bylo v jejich silách, pokuď-li se ti to nezdá, existuje ve hře Generální Inspekce, která by pochybení příslušníku policejního orgánu mohla nadále řešit.

 

//Edit2: Existuje tlačítko "Upravit", které ti upraví obsah tvého příspěvku, tak se předejte ke zbytečnému spamu.

19.6.2020 10:47
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
19.6.2020 10:53

Ďalší človek, ktorý nevie zakladať nový topic?

To, že TSIčka prenáša ich OOC komplexy do IC sa ti zdá tiež v poriadku? Byť Sandlerínom, tak by som im rovno frakciu zrušil a nie ešte dotoval.

 

19.6.2020 12:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Demon8116

Hráč

24
19.6.2020 12:59

@neznamy#2110 asi si si nevšimol že sandler nieje support ;D

Lofanek

Hráč

32
19.6.2020 15:03, naposledy upraveno 19.6.2020 15:06 uživatelem Lofanek

Áno, bolo ich dosť, ale vo všetkých sa ukázalo, že Sandleríno konal podľa pravidiel a oprávnene, takže chyba bude vo Vás, a nie v ňom. :facepalm: Ale to tak býva, hráč poruší pravidlá => administrátor ho potrestá => hráč si podá sťažnosť založenú na.. ničom => administrátor vyhrá => administrátor je ko*ot => server je na pi*u.

Proste to neviete hrať, čus.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~105