Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN (SovietDog)


Tulen4762

Hráč

10
7.2.2023 10:57

Dobrý den dne 8.8 jsem dostal permu za /mě cukly pasy v času 00:09  od admina: @SovietDog

 

JAK SE TO STALO?

Stalo se to tak že jsem jel v Mazda RX-7 po dálnici a ve prostred dálnice stal typek s modrým BMW M6 pochopitelně jsem do něho narazil a dal jsem /do cukly pasy? /chance 50% a vyšlo mi že ne tak jsem to nějak erpil a pak prilitl sovietdog že proc jsem dal /do cukly pasy a já že takhle to už erpim a von že je to zakázané a já mu řekl až jde pryč že to zatím doerpim pak se na me protl a byli to už vo 00:00 a já chtěl spát tak jsem se ho slušně zeptal a sovietdog že ne že řeší něco na TS3 s adminama pak mě pustil už spát a když jsem zjistil že jsem dostal permu tak jsem mu jako ubožak začal nadávat do rodinný atd

PONAUČENI?

Nenadavejte adminum do rodinny jako ja a nehrajte si na ubožaky a erpete jako ja v tehle situaci

 

OMLUVA

Omlouvám se  sovietdogovi za to co jsem mu psal a jeho rodině moc se za to omlouvám a už jsem se prostě ponaucil je mi toho líto co jsem psal a už to nikdy neudělám 

 

Na závěr chtěl bych dostat unban protože mě nebaví hrát na jiných serverech a skimo je prostě originální 

Este jednou se omlouvám sovietdogovi pardon

14.2.2023 19:10

Moje rozhodnutí stále přetrvává, to co jsi udělal je velice špatné a nechť je tohle tvůj trest, ať si zapamatuješ že takové se neříkají. Ban ti zůstává.


Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo