Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sandlerino


Michael

Hráč

19
18.6.2020 17:00, naposledy upraveno 18.6.2020 17:01 uživatelem Michael

Dobrý den,

Dnes tu jsem se stížnosti na "Sandlera". Dnes se kochám a užívám RP, když v tom najednou musím odskočit otevřít dveře. Tak jsem se rozhodl nechal svou postavu u garáži PČR, kde nikomu nepřekážela. Najednou přišel cápek a začal mi psát, jelikož jsem musel okamžitě opustit server, tak jsem to odpojil. Daný hráč na mě mluvil a pan "Sandler" to bral jako RP akci. Dle mého uvážení se to mohlo vyřešit následovně.. Bez jakéhokoliv "skipu" RP akce mohl daný hráč zaRPit, že policista ho ignoruje. Za mě je trest zcela nepřiměřený. Poprosím o přejednání chování administračního týmu.

S pozdravem

Procko

 

Edit: Samozřejmě já v RP akci budu pokračovat.

arciCZ

Hráč

32
18.6.2020 17:18

V případě že jdeš AFK na veřejném místě což toto je veřejné místo tak je to tvá chyba. Měl jsi si zapnout F10 a dát se do výběru postavu. Dle mého názoru trest oprávněný. Stížnost se ZAMÍTÁ.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024