Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Barvitelná Cessna (a asi i Learjet 55)


Holub

Hráč

46
8.2.2023 23:44, naposledy upraveno 8.2.2023 23:48 uživatelem Holub

Do dnešního dne jsem žil v iluzi toho, že Cessna je barvitelná, jen ji nikdo (krom jednoho jistého kousku) neměnil barevnou kombinaci. Oh boy, how wrong I was.


Cessna neboli Dodo > odkaz zde
Tohle je Cessna 152... asi. Pračka s křídly. Na serveru výhradně červeno-bílá. A ano, opravdu jsem na tomto náhodném kousku vyzkoušel, zda jde měnit barva. Nepromítá se na modelu (narozdíl od Skimmeru), bohužel.

A tohle je vono. Rozdíl je jen v tom, že má dvě barvy (asi, minimálně spodek by měl jít lakovat) a jde lakovat.

Learjet neboli Shamal > odkaz zde
A totéž pro Learjet (Shamal). Bohužel nemám nafoceného Shamala na serveru (ani nevím, zda ho někdo vlastní ._.), ale mám neblahé tušení, že má stejný problém jako Dodo.

Zeintar

Hráč

49
9.2.2023 10:51

Ta barva jde změnit pomocí polepu.

(Pamatuješ, když jsme byli bohatí *kašel* z diamantů *kašel*, jak jsem říkal, že si koupím Shamalla a dám ho do černé barvy se zlatými details?)

9.2.2023 16:03

Dodo bude přidáno, Shamal ne.


Powered by LeoSight IFS
LT~43