Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

prosím o unban


11.2.2023 14:59

udělal jsem nehodu než jsem stíhnul napsat něco do /me tak mi to spadlo hned jsem se zkoušel napojit ale v pulce se mi to seklo pak jsem to vypnu zkusil znova a to samé že se to v pulce seklo tak jsem vypnul a zapnul pc a mezitím jsem dostal ban od pakadzi

Adrian

Hráč

4
11.2.2023 19:54, naposledy upraveno 11.2.2023 19:57 uživatelem Adrian

Ahoj, vyjadrujem sa sem, pretože tá nehoda sa ti stala so mnou, keď sme sa zrazili na kamiónoch. Zmizol si po tom ako sme obaja cez /me zarpili zranenia. Čakal som tam potom na teba 5-10 minút, nic sa nedialo, tak som si založil tiket a nahlásil som to, keďže som nevedel ani tvoje OOC meno, aby ho admin zistil a keď tak sme to dorpili. Avšak po dlhej chvíli čakania na teba ti dal ban. Najprv som si myslel, že si sa odpojil kvôli tomu, že si bol preťažený a bol si vinník nehody, tak sa ti nechcelo znášať následky od polície a pokračovať v rp, tak že si sa radšej odpojil. Ale keďže píšeš že si sa potom skúšal napojiť a už si mal ban, tak je na adminovi, či ti v tvojej žiadosti vyhovie. 

11.2.2023 21:24

Ahoj, vzhledem ke tvé historii to nehodlám dál řešit, již výše zmíněná odpověď ti jasně řekla, vše co potřebuješ k tomu banu vědět. 


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo