Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na Tiskového mluvčí Zdravotnické záchranné služby


13.2.2023 15:51


Zdravotnická záchranná služba 

Výjezdové stanoviště v Montgomery


 

Zdravotnická záchranná služba vyhlašuje dne 13.02.2013 výběrové řízení na pozici Tiskový mluvčí.

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Dovršený věk 18 let
  • Znalost a zkušenosti práce na počítači
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační schopnost
  • Zkušenosti výhodou

Případné přihlášky můžete posílat na adresu Výjezdového stanoviště do vyhlášení. Přihláška musí obsahovat motivační dopis a životopis. (( Pod tento příspěvek ))


 

Nathalie Liechtenstein
Vedoucí Záchranář Zdravotnické záchranné služby

laceyabysss

Hráč

36
13.2.2023 18:25

Jméno, příjmení a tituly: Mgr. Orlando Anderson M.A.

Datum narození: 19.8.1999

Místo narození: Los Santos

Bydliště: Fort Carson čp. 1940

Kontakt:  407-413

                orlando.anderson@post.ic

Nejvyšší dosažené vzdělání:

- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu - Yale Law University.

 

Pracovní zkušenosti: 

Policie San Andreas (2021-2022 - nadpraporčík.)

Anderson Company - ( 2022 - Jednatel.)

Wako Production - (2022 - Investor.) 

Speed Trans - (2023 - Personalista.)

Hasičský Záchranný Sbor - (2022 - praporčík.)

 

Vlastněné licence a kurzy:

Řidičský průkaz typu A,B,C

Kurz Horské služby a Potápěčský kurz  - HZS.

Kurz ZOP a všechny kurzy potřebné k práci u PSA.

 

 

Jazyky: 

Angličtina - plynule mluvený a psaný projev

Čeština - plynule mluvený a psaný projev


Motivační dopis:

 

Dobrý den,

dovolte, abych se tímto dopisem krátce představil a seznámil vás s důvody, proč jsem se rozhodl ucházet o pozici Tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby.

Za svou kariéru jsem nasbíral zkušenosti z různých oblastí ( Policie San Andreas - nadpraporčík, jednatel a majitel firmy Anderson Company, personalista ve firmě Speed Trans, soukromý advokát, praporčík Hasičského záchranného sboru, Kongresman a starosta obce Fort Carson, Hlavní Manažer v CRN )

Mluvený či psaný projev mi v jakékoliv situaci problém nedělá, jsem pracovitý a z práce u záchranných složek sebejistý a důrazný. Každou práci odvádím na sto procent. Rád pracuji v týmu a mám rád, když má práce za něco stojí. Ve zkratce jsem velmi precizní typ člověka, který vše musí dokončit do konce, jsem člověk, který se rád učí novým věcem, které za něco stojí. Komunikace je základní věc, kterou musí každý člověk na takové pozici ovládat. Naslouchám druhým a jejich návrhy se snažím automaticky realizovat. Ve volném čase se zabývám sportováním a cestováním. 

 

 

S přáním hezkého dne,

 

Mgr. Orlando Anderson - M.A. 

lidovec

Hráč

5
17.4.2023 13:18, naposledy upraveno 17.4.2023 13:58 uživatelem lidovec

Strukturovaný životopis 

JUDr. Paul Mikaelson, Ph.D.


OSOBNÍ INFORMACE: 

Datum narození: 25.12.1975 

Korespondenční adresa: Los Santos čp. 242 


KONTAKT

Číslo Mob. Tel.: 809-766 

Mail: paul.mikaelson@post.ic 


VZDĚLÁNÍ

1981 - 1990 (Základní škola Brno) 

1990 - 1994 (Střední Odborná Škola v Brně obor: Veřejnosprávní činnost) - Střední odborné vzdělání s maturitou 

1994 - 2000 (Masarykova univerzita - Právnická fakulta - Právo a právní věda) - Vysokoškolské vzdělání (Magisterský titul) 

2000 - (Masarykova univerzita - Právnická fakulta - Rigorózní zkouška) - titul JUDr. 

2010 - 2014 (Masarykova univerzita - Právnická fakulta - Mezinárodněprávní studia) - Postgraduální (titul Ph.D.) 


ZNALOST CIZÍCH JAZYKŮ

Anglický jazyk - Plynule mluvený i psaný projev 


KURZY:  

2023 - (Kurz ZOP od Policie San Andreas) 


LICENCE

Řidičské oprávnění skup. A, B, C 


PRAXE:

2000 - (Zápis do seznamu advokátních koncipientů u ČAK) 

2000 - 2003 (absolvování tříleté právní praxe) 

2003 - (Vykonání advokátní zkoušky a složení advokátního slibu) 

2003 - 2021 (Advokát ve firmě Mikaelson&Hoscha)

2023 - 2023 (Strážmistr u Policie San Andreas)


MOTIVAČNÍ DOPIS

Vážený pane/vážená paní,

s velkým nadšením píši tuto žádost o místo tiskového mluvčího v nemocnici. Můj zájem o toto místo vychází z mého zápalu pro komunikaci a dlouholeté zkušenosti v oblasti práva.

Jako advokát jsem se specializoval na veřejné právo a mé právní znalosti mi umožňují efektivně komunikovat s médii a veřejností vůbec. Navíc jsem v tomto roce získal velké zkušenosti v oblasti komunikace v rámci mého nedávného působení u Policie San Andreas.

Mám rovněž plynulou znalost anglického jazyka, který je dnes pro tiskové mluvčí velmi důležitý. Věřím, že mé schopnosti komunikovat s lidmi a vysvětlovat složité záležitosti by mohly být výhodou pro vaši nemocnici.

Jsem velmi motivovaný, abych se připojil k vašemu týmu a pomohl zlepšovat obraz nemocnice v médiích a širší veřejnosti. Myslím si, že mám potřebné schopnosti a zkušenosti, které mi umožní uspět v této pozici.

Děkuji vám za zvážení mé žádosti a těším se na případné setkání osobně.

S pozdravem,


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024