Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Životopis] Pablo Dexter


DexteR

Hráč

0
19.6.2020 15:30

Titul: RTDr.

Křestní jméno: Pablo

Příjmení: Dexter

Telefon: 438179

Datum narození: 7.1.1989

Narozen: Stockholm, Švédsko

Bydliště: Praha, Česká Republika

Vzdělání

Sjölins Gymnasium Södermalm

2004-2008

Kungliga Tekniska Högskolan

2009-2013

Praxe

Výpomoc ve Švédském parlamentu

2013-2015

Spolumajitel firmy zajímající se internetové ochrany

2015-2019

Kdo jsem ?

Mé jméno je Pablo Dexter, narodil jsem se roku 1989 ve městě Stockholm. Narodil jsem se jako jedináček, a tak to i zůstalo. V 6 letech jsem nastoupil jako klasicky na Základní školu. Po úspěšném dokončení studia Základní školy jsem nastoupil na 4 leté gymnázium. Toto gymnázium jsem také úspěšně dokončil a po studiu jsem rok pracoval pouze na ,,brigádách‘‘, kde jsem pomáhal státním zástupcům mé vlasti. Poté jsem se dal opět na studium, a to na Vysokou školu ve Stockholmě, kde jsem studoval technickou vědu. Po úspěšných 4 letech jsem se dal do klasické práce. Prvně jsem dělal výpomoc ve Švédském parlamentu, ale později jsem tuto práci opustil. Poté jsem se seznámil s jedním milým chlapíkem, se kterým jsme založili vlastní firmu. Firma měla ve Švédsku úspěch. Náplň této firmy? Vytvořili jsme internetovou ochranu, kterou jsme pak prodávali lidem po celém světě. V roce 2019 jsem se rozhodl přestěhovat do České Republiky, proto jsem také opustil své zaměstnání jakožto spolumajitel firmy, ale doteď na dálku pomáhám svému kamarádovi, který firmu vede. Nyní si hledám práci v České republice a doufám, že budu mít štěstí.

 

Datum: 19.06.2020                                                                                             RTDr. Pablo Dexter


Powered by LeoSight IFS
LT~12

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024