Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban-dzardys


arturko

Hráč

8
23.2.2023 15:04
Zdravím obdržel jsem ban na 14 dni od pana dzardyse trolenni s animacemi , neuposlechnutí člena AT odpojení z rp akce s kamarády jsme převáželi zbraně bylo tam nějaké to rp atd atd dostali jsme na zadeček od psa a přišel phob tam jsem si dal myslím jenom animaci na sezení jinak nic jiného jak se to vyřešilo Phobios nás portnul do nemocnice kde mi spadla hra ale hnedka jsem to napojil pak jsem byl převezen na policejní stanici kde bylo nějaké zase rp když mě dál pan policajt do cpz hru jsem odpojil a najednou tenhle ban moc nechápu neuposlechnutí člena AT vůbec nic jsem neviděl ani v chatu atd rád bych na skimu zase erpil a tímhle žádám dzardyse o unban nebo zkrácení vím že nemusí mějt admin žádný důkaz k banu nebo podobně ale byl bych rád kdyby dzardys poslal nějaký důkaz fakt nevím co jsem udělal ale rád bych dostal unban děkuji @Artur 
 
24.2.2023 21:16

Když jsi čekal na zatýkání, začal sis tam tancovat, ačkoli jsem tě několikrát upozornil, abys toho nechal. Ale budiž, ban ti zruším, příště ať se to neopakuje.


Powered by LeoSight IFS
LT~26