Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na vedení HZS, potažmo i na členy.


Kenny15

Hráč

19
21.6.2020 21:38

Po delší době, co jsem na Arthu nehrál, tqk jsem se vrátil zpět. Včera i dnes jsem viděl některé z členů, možná i vedení, jak se ve službě vozili na motorce, na jejich služební čtyřkolce zneužili sirénu, při cestě na stanici od bazaru s autama. Ještě jedna taková věc, nechápu, kdo jezdí k výjezdům svým osobákem. Má tam na stanici další tři prd*le aut, tak si nějaké vezmu a jedu ne? 

Jakékoliv popírání ze strany HZS zamítám!! Buď se naučíte chovat, Crazy vás to naučí řádně RPit nebo nechám zažádat o změnu vedení HZS. 

Vy, nový členové HZS, pokud tohle čtete, zažádejte si u Crazyho ( Pavla Smitha) řádný výcvik, nebo mě na DC kontaktujte, a já s váma projdu problémové oblasti z požární ochrany. 

Crazy, byl bych rád, abys je naučil RPit, naučil k řádnému chování apod. Pokud tak neučiníš, tak si HZS s radostí převezmu zpět. 

Díky za pochopení.

PALKOsk298

Hráč

2
21.6.2020 21:44

Súhlasím s Kennym, videl som pár výjazdov a vyberali VT z predu a nie zo zadu ako to má byť a potom to ničí celkom rp, a keď som videl ako tam erpili tak to bola hrúza dez.

Kenny15

Hráč

19
21.6.2020 21:50

@Kubby Nevím co ti je do smíchu, já bych řekl že demence lidí v HZS je spíš do breku, vidět toto IRL, tak radši umřu.

Buka

Hráč

2
21.6.2020 22:00

Naprosto souhlasím. To co se děje na stanici od doby co frakci převzal pan Smith (crazy kdyby někdo nevěděl) se rozhodně nedá popsat slovem "normální".

 

Výjezdová auta rozházená po celé stanici, (já to tam parkoval jak vocas podle pravítka a borec si to parkuje kde chce).

To nemluvím o tom, že jdou vidět veliteláky zaparkovaný u úřadu na chodníku (určitě to nebylo jen dočasně)

A to jste neviděli jak se parkují osobáky XD zcela přirozeně mezi výjezdovýma autama.

 

No, a to erpení.... Tak o tom se pan @PALKOsk298 vyjádřil dost jasně.

Na to, jak všichni říkají že crazy tu frakci vede dobře to teda vůbec, ale vůbec nevypadá. 

Kenny15

Hráč

19
21.6.2020 22:03

@Buka Já a tebou souhlasím, od té doby, co je v HZS Crazy společně s neschopnýma lidma, tak to jde od 10 k 5. 

sandlerino

Hráč

39
21.6.2020 22:24

Ahoj

Podle toho, jak popisuješ tvůj problém, tak usuzuji, že to je IC věc.

Stížnost zamítám, nemá hlavu ani patu, nejsou doložené důkazy o prušení pravidel, nebylo popsáno porušení pravidel.

Kenny15

Hráč

19
21.6.2020 22:24

@Sandleríno Tohle není k smíchu. Ta demence HZS je spíše k breku. Laskavě si uvědom, koho si posadil do HZS a ještě jaké dementní lidi si tam dosadil.

Nicméně trvám na tom, aby byl Crazy co v nejzaším termínu odvolán ze své funkce.

21.6.2020 22:27
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~95