Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Obhájenie banu + skrátenie banu @Pakandza

1 2



Ricardoo

Hráč

7
25.2.2023 23:45, naposledy upraveno 25.2.2023 23:53 uživatelem Ricardoo

Dobrý večer. Dovoľte mi aby som sa obhájil čo sa týka banu ktorý som obdržal od @Pakandza

Ciže začalo to následovne. Dostali sme informáciu od nášho prieteľa kde spomínal pána Silvera ktorý na neho údajne začal strielať. Takže sme sa zišli štyria a rozdelili sme sa do áut. Za účelom pomsty, tiež nevydarená posledná akcia a prestrelené gumy na priateľovom aute, tak sme sa rozhodli, že keď po nás Silver začal strielať tak mu to vrátime. Takže sme boli v tých autách. Ja osobne som bol s @jozkoo v Raptore a druhé auto bolo Taurus. Rozhodli sme sa, že ho pôjdeme nájsť. Začali sme kružíť okolo BA za účeľom nájdenie Silvera. Na firme bolo zopár ľudí a kedže tam boli aj tie samotné NPCčka tak sme sa stiahli. Následne nám druhé auto nahlásilo , že videlo Silvera. Raptor, čiže my, sme boli skrytý v uličke a jak sme informáciu obdržali tak sme sa zišli na BA, kde sme ho našli ale zrejme počul preslov boha a hneď vedel, že sme to my a rozutekal sa a začal BunnyHopovať. Zrejme som si to všimol iba ja, netuším ale ostatný začali strielať, ani sám neviem kam, pretože kvôli bogu ktorý mi ani nedovolil si vybrať zbraň a strielať z nej. Takže tam nastal taký chaos. Taurus utiekol  a my sme sa vrátili späť obzrieť čo sa tam deje a začala druhá paľba. Samozrejme ja som opätovne mal ten bug a samozrejme mi to ani nedovolilo strielať a ešte k tomu sa mi to laglo. Ciže som sa zrazu ocitol v na nejakej záhrade, kde k nám prišiel nejaký Supermani ktorý sa vôbec nebáli toho, že v aute sedí človek s plne automatickou puškou a druhý šofér tiež ozbrojený nuž už len s coltom. Potom sme vyliezli z toho dvora a dali sa na útek. Následne sa priznávam ako tiež šofér toho auta, že som porušil pravidlo Injures, kde sme narazili do skaly a nič sme neerpili. Kedže auto má aj rám na prednej časty, ktorý je vystužený, taktiež aj motor a je to schválené adminom. Nuž, po náraze prestal fungovať motor a my sme sa dali na útek. Kde môj priateľ zostrelil jedno PSA ktoré tam bolo a my sme utiekli. Nikde sme neskákali, pekne sme zišli z kopca dolu. A tam to tiež aj končí. Čiže ako šofér, ktorý vlastne okrem toho, že riadil auto nevedel robiť nič.

celý klip je tu : https://streamable.com/1g59e3

 

Taktiež prečo pán Silver neobdržal ban za ten jeho BunnyHopping? A tiež superhrdnský čin od pána ktorý má dosť spicy status, pribehle k autu ako keb sa nič nedialo? Asi chápem. Oni niesu od Areza, oni za nič nemôžu.

klipy superhrdinských činov :  https://streamable.com/8ro58r

Tiež prosíme Pakandzu aby nám zaslal klipy kde sme porušili zvyšok Ban Reasons. Tiež nechápeme za čo nám boli udelené zvyšok ban reasons okrem NonRP injures ku ktorým sa priznávame. Tiež sa možno pýtate, prečo iba my dvaja sme obdržali ban? Nikto nevie. Možno je na náš zasadnutý? Možno, nikto nevie.

Týmto prosíme o skrátenie banu mňa a Jožka, kde v samotnej akcií bolo porušené iba NonRP Injures. Samotného Pakandzu sme kontaktovali a pýtali sme sa ho za čo nám bol power a zvyšok udelení, nuž odmietal s namy kontaktovať. Super prístup admina! Taktiež z mojej strany to vidím na definitívny koniec čo sa týka NelegalRP. Pretože tu je to nemožné RPiť kvôli nemenovaným ktorý sa boja CK. Takže pevne dúfam, že už nebudem musieť riesiť podobné blbosti. 

To je všetko od nás. Lučí sa Jozkoo, Ricardoo.

 

Krpcekiss

Hráč

13
26.2.2023 00:47

Nič v zlom ale na klipe 1:52 to nieje pekné zídenie dole. 😅😂Ale dik za RP aspoň som si po roku zastrielal.

SilveR

Hráč

34
26.2.2023 02:12, naposledy upraveno 26.2.2023 02:34 uživatelem SilveR

Tak, s dovolením znova prejavím svoj názor. :D

Prestrelené gumy

Tak, s gumami je to asi tak, že váš priateľ, nebudem hovoriť meno, pretože aby nebola nejaká meta samozrejme..

že váš milovaný priateľ pichol gumu na aute pred nemocnicou(skvelé miesto na to) následne som dostal info o prepichnutej gume, tak som tam išiel, a po ceste som natrafil na vášho milovaného zamaskovaného priatěla v aute ktoré som si prekontroloval 10minut(cca) dozadu, lebo viem kde ma sídlo, tak som mu ho na oplátku prestrelil, nič hrozné žiadne kropky, doslova, jeden náboj do kolesa. :) 

Nezabudájme na to keď Taurus po mňe strielal po unesení Diona. Ja obětoval 1 náboj(koleso OFF) za celý den. :D

Od kedy toto trvá som vystrelil po vás 3 náboje

,,Rozhodli sme sa, že ho pôjdeme nájsť. Začali sme kružíť okolo BA za účeľom nájdenie Silvera."

Doslova ste vkuse na vysielačke, takže ste ma ani nemuseli hladať(ako ty hovoríš) keď že som do vysielačky povedal že idem na firmu.

,,Následne nám druhé auto nahlásilo , že videlo Silvera. Raptor"

Mál som kuklu, a vozidlo má tint, raptor nebol dostatočne blízko aby ma videl, ale tak dájme tomu, M5ka má polep no.

,,Sme boli skrytý v uličke a jak sme informáciu obdržali tak sme sa zišli na BA, kde sme ho našli ale zrejme počul preslov boha a hneď vedel, že sme to my a rozutekal sa a začal BunnyHopovať."

Jasne že som vedel že ste to vy, keď tam beháte na tých istých autách neustále jak čajky v obchodnom centre po obchodoch s oblečením.  ((včera som vás tam videl 3krat, možno aj viac krat ste tam boli v mojej nepritomnosti)).

,,BunnyHopovať"

Na videu, som vyskočil, 1krat, a to preto, ak tam nahodou nevidíš, je tam "obrubník" cez ktorý nekedy ide, a nejde prejsť, účel bol vykočiť na neho, následne zoskočiť na "trávnatu" plochu pod ním a skriť sa za auto, bohužiaľ to vyšlo hentak, a aj v svojej hlave som uznal že som to prehnal. :) ((môžeš si taktiež podať report ak chceš na to, ale bunnyhopping je úplne niečo iné.

,,Som sa zrazu ocitol v na nejakej záhrade, kde k nám prišiel nejaký Supermani ktorý sa vôbec nebáli toho, že v aute sedí človek s plne automatickou puškou a druhý šofér tiež ozbrojený nuž už len s coltom."

SUPERMANI, no neviem ti ja, keby mám takúto skúšenosť IRL, tak obätujem palbu, takým štýlom ako to urobil @Krpcekiss proste, kropíte vy nás, musíte čakať obätovanie palby po tom čo predvadzáte posledné dní. :D + sa nebudem vyjadrovať k vašému Aimu na bode mrazu.((Ani ja by som sa nebál)) viz. 55sekunda.

,,Tiež prosíme Pakandzu aby nám zaslal klipy kde sme porušili zvyšok Ban Reasons."

Neni povinný dodávať dôvod k banu alebo dlžke banu.

 ,,Tiež sa možno pýtate, prečo iba my dvaja sme obdržali ban? Nikto nevie."

Pretože iba vy dvaja ste sa riešili, napríklad ako dve PK bez dôvodu, porušenie pravidel. Odomňa tam nepádol ani jeden vystrel.

,,Možno je na náš zasadnutý? Možno, nikto nevie."

Pakandza je univerzalný admin, ako viete, zabanoval aj vlastnú IC priateľku :D Nestojí na nikoho strane, ale to čo vy robíte je klaun fiesta, nečudujem sa dlžke banu.

,,Taktiež z mojej strany to vidím na definitívny koniec čo sa týka NelegalRP."

Tomu sa IlegalRP ani nedá povedať, IlegalRP by ste sa mali naučiť napríklad od @Puding <3

,,Pretože tu je to nemožné RPiť kvôli nemenovaným ktorý sa boja CK."

Samozrejme, lebo nemáte ani dostatočný dôvod pri mojom RPčku, dôvody si robíte sami ;)

napriklad, vynervovať človeka, a potom od neho čakať pekné spravanie.

 

Ku vášemu kamaratovi v Tauruse sa ani nebudem vyjadrovať čo zandal za PG cez menovku nad hračom, strielať cez živý plot + do auta len aby ma trafil, tlieskam :D to je prvé ..Down" čo zaznelo na vysielačke, lahol som si ku autu aby na mňa nebolo vidno. Druhe ,,Down" som už vážne dostal PK. :) Držím palce v ďalších akciach, tie snaď už budú bez porušenia pravidel.

 

S láskou SilveR a Black Angels :D <3

 

AdReXL

Hráč

26
26.2.2023 09:41

@SilveR si prekontroluj vždy radšej čo píšeš.🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Matejos

Hráč

36
26.2.2023 09:47, naposledy upraveno 26.2.2023 09:48 uživatelem Matejos

Načo Rpite Ilegal ked po naraze v 120km/h neviete rpiť injures, a hrate na "WIN" zase sa to tu potvrdilo. 

Bezduvodne udelení CK to je taky v pravidlech :D už ste to asi zistili. 

@AdReXL a jako vždy neumiš nic jine jenom davať smiacich smajlikov, holt nejsou argumenty no.

Realne by som vas dal na zaučení Illegal RP k adminom aby ste pochopili jak se RPí illegal, či už proti PSA alebo hoci komu dalšiemu.

AdReXL

Hráč

26
26.2.2023 09:53

@Matejos na preučenie? No neviem, ja by som ťa asi dal na krúžok slovenského jazyka, ale odmietam sa vyjadrovať viacej. Ideme pokračovať v hraní na WIN!

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Poison

Hráč

17
26.2.2023 09:58, naposledy upraveno 26.2.2023 10:02 uživatelem Poison

@Matejos

Neviem či si práve ty ten, ktorý by sa mal ozývať ohľadom ilegálneho RP. Hranie na "win" a tieto kakanice si nechaj radšej pre seba, kedže ty sám robíš to isté. Chápem, podľa seba súdim teba, no už ma celkom vytáčaš komentármi čo tu čítam od teba. Skús sa najprv zamyslieť nad svojím RP a čo sa týka mimo iného o tvojej inteligentnosti hovorí aj tvoj čudojazyk. Ale som kus charakteru, ak chceš, napíš mi na discord a naučím ťa ilegál RP.   (poprípade ti dám aj hodinu slovenského jazyku, ak máš zlú učiteľku)

Poison :()

Ricardoo

Hráč

7
26.2.2023 10:05, naposledy upraveno 26.2.2023 10:17 uživatelem Ricardoo

@Matejos kto tu zas hrá na WIN? Ak chceš hrať na WIN tak si zapni Fortnite a tam si kľudne hrajkaj koľko chceš. Fakt toto mi už príde ako komédia uplakaných detí 🤣🤣🤣🤣alebo mám povedať XD? Nuž , nebudem sa vyjadrovať za pomoci "XD" lebo zrejme to je nejaký detský filter ako by ste vy povedali. Zaučenie by podľa mňa nepotrebovali zopár jedincov ale rovno celá komunita. Lebo keď už spomínáte to naše super rpčko ohľadom Injures , ku ktorému som sa aj priznal, že som porušil, tak medzitým vy ste banda milučkých ľudí ktorý za nič nemôžu len sa boja o CKčko jak o sôj vlastný živoť :(( Bohužial toto vám nikto neberie za zlé pretože vy za nič nemôžete. Tiež milujem ľudí ktorý si vedia spraviť názor len podľa toho, že RPí illegal RP 🤣 Vážne, nič trápnejšieho ani nemôže existovať. 

Tiež ahoj, @SilveR , chcem sa vyjadriť na tvoju odpoveď lebo mi to príde akokeby sme sa nepochopili. Buď je nepochopenie z mojej strany alebo z tvojej, no pokúsim sa to uviesť na mieru tak aby tomu chápal každý.

Vyjardím sa z mojho pohľadu, už nie aj zo strany Jozka.

Tak spomínal si tam, že máme vaše vysielačky. Je to dosť možné ale ja osobne som vtej dobe ani len netušíl, že ich vôbec máme. Takže mne neostávalo nič iné iba Jozka počúvať keď mi povedal, že si na firme a mám tam ísť. Teraz tá podstatná vec: Ja s @jozkoo sme boli v raptore, ten ktorý ťa údajne uvideľ bol taurus, ciže si to predstav, že Raptor bol vlastne skrytý v uličke kde sme čakali na správu od druhého auta. Po chviľke sme sa aj dočkali s tým, že ťa údajne videli a si na firme. Ciže absolútne netušíme ako ťa spoznali vôbec ako to vlastne bolo. Tak potom sme sa aj pred vašou firmou stretli a tam to aj celé začalo. 

 

Toľko odomňa

Táto odpoveď nemalo nikoho uraziť, aj keď to tak vyznie a trošku na to narážam. Ale pevne verím, že som nikoho neurazil.

S pozdravom, Ricardoo.

mariox

Hráč

31
26.2.2023 10:56

Mnom.. Akože aj keď som nebol pri akcii, tak sa rád samozrejme vyjadrím.


Začneme teda skupinkou "Arezovcov" (@Ricardoo, @jozkoo) - Nejak moc som síce nepochopil, prečo toto kropenie vzniklo, ale aj keby nemali nejaký nový pádny dôvod, tak si myslím, že samotný Silver si musí byť vedomí, že naň máme dostatok dôvodov, preto aby toto mohli chlapci spraviť. To, že porušili pravidlo injuries, je pravda a súhlasím s tým, aby si svoj ban odpykali, bude to fér takto pre každého samozrejme. To je asi všetko k nim.


Teraz zasa k @SilveR.. ZASA

Ja neviem či sa snažíš byť vtipný alebo oč ti ide, ale vec prvá, tvoj B-Hop bol zabitý Majkeríno, zamestnanci ti tam takto skáču na parkovisko furt, takže tu neklam komunite, že si chcel skočiť na trávniček, hej? Rovno sa priznaj, že si sa proste zľakol a chcel si zobrať nohy na ramená.

Tvoj vtip o čajkách v obchode zabitý, zlepšil si mi ráno pri káve, ďakujem. <3 Každopádne, ak to chápem tak budeš podozrievať každý čierny Ford Raptor a Ford Taurus, ktorý prejde okolo tvojej firmy? Fúha, tak to si akože zabil, ale nehám ťa v tom, však reku čo budem, tvoje myslenie.

Mnom.. ten frajer, čo pribehol za Raptorom do záhrady - Vysvetli mi prosím znovu jeho obhajobu, pretože si to napísal jak Maďar. Zatiaľ tam stále vidím len to, že sa nebál pribehnúť až pomaly k samotnému vozidlu, v ktorom boli ozbrojené osoby.

Teraz sa ti tu vyjadrím k nášmu Ilegálnemu RP - Dovolím si povedať, že skupinka, ktorá sa hýbe okolo mňa má RP na dostatočne vysokej úrovni, dovolím si povedať, že aj na vyššej ako ty, takže neviem, prečo hovoríš, že toto ani nie je Ilegálne RP. Poviem ti to inak, porovnal si nás s Puding skupinkou, well.. Tu ide o to, že my ak máme s nejakou postavou problém a ideme ho riešiť, tak sa nájde niekto ako ty, čo značne ide na tvoj obľúbený "WIN" (asi vidíš zlatý pohár). Inak si myslím, že by všetko išlo normálne a obe strany by z toho RP mali požitok veľmi dobrý, len to by nemohli byť takí hráči, ktorý by to chceli nasilu pokaziť.

A k tvojmu CK.. tu ti rovno pred celou komunitou môžem povedať, že mám na teba podmienok mrte, mrte moc a sám si ich ešte dotvoril za posledné dni. Takže jo, ak od niekoho budeš mať dostať CK, tak to smeruje od Arez (ak budeš piť metaxu, tak ulej aj mne, nech sme vyrovnaní)


@Matejos - teba som dlho bral ako niekoho rozumného, ale nechápem prečo som to robil. Neviem, čo ti spravil @AdReXL, ale nevidím dôvod, prečo len tak od veci pacneš, že má v láske asi dávať "joy emoji" na posty. Myslím si, že on je zrovna jeden z tých, s ktorým nemá komunita pomaly žiadne problémy, tento hráč vytvoril RP mnohým z Vás a preto si myslím, že nemá za potrebu dávať to tvoj "joy emoji" na ľubovoľný topic len tak. 

Ty si asi profík na ilegálne RP, čo som teda pochopil. Ja ako si dobre pamätám aj teba a aj Silvera, tak Váš ilegál bol hrôza. Jo.. ja nehovorím, že náš bol výborný, to vôbec zo začiatku sme kropili, robili pizdoviny, ale nikomu si nedovolím teda povedať, že erpí ilegál zle, ak viem, aký bol ten môj v minulosti. Každopádne ak ma chceš doučiť, tak sa rád priučím od toho lepšieho, ak si myslíš, že ním si.


No a ták, čakal som, že to bude vyjadrenie na dva odstavce, ale tak cuž. Myslím si, že všetko čo sa stalo pri tejto RP akcii bol total chaos, trapas, hrôza, takže nie som na nikoho strane.

Užívtajte deň, no.. idem si dopiť kávu, čau.

mariox<3

SilveR

Hráč

34
26.2.2023 11:56

Chlapci, Pomýlili ste si sekciu na fóre. Tuto mame žiadosti o unban, nie debatny krožok.☺️👋

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~154