Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Dyž nejste schopní něco udělat s HZS, tak tady je důkaz.


Kenny15

Hráč

19
22.6.2020 21:03

Už delší dobu se snažím udělat HZS schopnou, aby měla schopné lidi, schopné vedení, ale prej ne. Sandler říká že  to nejde, že má HZS nejlepší lidi, ale my si stojíme za svým. Dyž nejsi Sandlere schopný si uznat chybu, tak tady vidíš, jak se porušují pravidla. A je mi úplně jedno, co na to napíšeš, protože chyby dělá každý, ale ty je děláš pořád. Já nevím, co si od toho slibuješ, jestli si nějaký extra výjimečný člověk, nebo co? Prostě uznej, že si udělal chybu. Pokud to neuznáš, tak tě budu mít za sraba, a je mi jedno jak to bude dál. Jízda ve službě na motorce.

sandlerino

Hráč

39
22.6.2020 22:40

A jaké že to pravidlo porušil?

 

Kuba31

Hráč

13
22.6.2020 22:44

To je přece všechno IC věc že jezdí ve službě na motorce. Toto bych zrovna se snažil řešit IC cestou a následně to předložil příslušným orgánům.

Kenny15

Hráč

19
23.6.2020 06:39, naposledy upraveno 23.6.2020 06:42 uživatelem Kenny15

@Kuba31 K čemu hergot fix slouží tahle stránka. Je tam napsáno, cituji: Jestli máš problém s hráčem nebo celou frakcí, tak je sem nahlaš.

Takže pokud ještě někdo napíše, že je to IC věc tak za ním osobně přijedu, a rád mu to vysvětlím.

Martine, já nevím co máš pořád kur*a za problém. Akorát si nedokážeš přiznat, že si udělal chybu. Tak proč píšeš samé pičoviny a nedáš do HZS někoho schopného. I včera bylo víc lidí v ZZS online než v HZS. Tak se za boha vzpamatuj a začni něco dělat. Uznej že si udělal chybu. @sandlerino Standartně je v poznámkách ve frakci napsáno, kdo používá duty mimo službu, tak má degradaci, kdo to neustále porušuje, tak má vyhazov. To je jednoduché.

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6
23.6.2020 07:47

Ahoj, nemusel to být člen HZS..

sandlerino

Hráč

39
23.6.2020 09:22

Ale potom to je tedy IC. Věc, taky nemůžeš vědět proč jede na té motorce, co se stalo před tím. A neporušil pravidla serveru, takže proč si stěžuješ OOC, když to je IC věc?

Žádost zamítám, hráč neporušil žádná pravidla.

 

Kenny15

Hráč

19
23.6.2020 09:23

Nemusel, děláš si srandu že jo? Jeden z nich byl Pukač, ten druhej....těžko říct. Buď si tam udělej pořádek nebo to přenech někomu zkušenějšímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~56