Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban vol 2.0 - Sovietdog


neznamy#8683

Smazaný účet

10
1.3.2023 07:34, naposledy upraveno 1.3.2023 07:39 uživatelem neznamy#8683

žiadosť o Unban (2.0)

Za čo mi bol vlastne uvedený Ban?

Vysvetlenie :

Posledné dní som mal problém či už s počítačom či už s internetom. Preto mi padlo pár bánov za odpojenie z RP akcie , pričom som sa neodpojil zámerne , bolo to tým že mi vypadával internet či už sa mi prehrial počítač (hodilo mi blackscreen a 30 minút nešiel zapnúť). Preto sa chcem hlavne ospravedlniť všetkým PSAčkam a admin ktorí museli riešiť to že som sa odpojil. Tak isto patrí moje ospravedlnenie Sovietovi za to že som sklamal. 

Čo plánujem po unbane ? 

začať RPit Poriadne legálne RP ... Pár dní po bane som si kúpil nový počítač ktorý je výkonom niekde inde . Taktiež plánujem počiatočné upustiť o okrádania kamiónov a prevozov, sám viem aké je to nepríjemné.

 

((Nemám čo viac k tomu dodať nie som veľmi výrečný , a nie návod na obchádzanie banu neposielam))

 

-toyesk out

3.3.2023 16:04

Od té doby co sis smazal svůj předešlý učet a dostal jsi unban, tak jsi nastřádal 17 dalších banu ta tento učet. Pokud se nepletu tak tohle je tvá třetí perma, nejsem si jíst jestli jsi vůbec další šanci zasloužíš ale spíš ne. Svou šanci jsi dostal a takhle to skončilo. Bohužel ban ti zůstává.


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024