Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádám o sundání Permanentního banu.


tadeaseeek

Hráč

6
2.3.2023 19:46

Ahoj, Žádám o sundání Permy.

 

Již jsem Žádost o unban psal v minulosti, ale jen jsme okopíroval minulou žádost a za to jsem nedostal unban. Již @Pakandza mi odpovídal na mojí žádost ve stylu "Počkej si další měsíc" Je 2.3 tudíž je to nový měsíc a já to budu zkoušet dál a dál.

Určitě víš Pakandžo, jak se to vše stalo, Alt-to-alt není dobrý nápad a omlouvám se a uvědomuju si co jsem udělal. Kamarádi mi říkali ať to nedělám, ale moje paličatá hlava si řekla, že to bude dobrý nápad, no nebyl.  Opravdu se omlouvám za můj velký přestupek na portálu Skimo. Již mnohokrát jsem přemýšlel co by se stalo, kdybych tuto věc neudělal, to se asi už nedozvíme, protože se to stalo... 

Mnohokrát jsem koukal na videa na Youtube ze Skima a opravdu mi chybí ty známosti které jsem tu našel viz. Slaďoch, Fasujes,Toustik atd atd.. Chybí mi ten nádech, to potěšení přijít ze školy a zapínat počítač jen kvůli skimu. Chybí mi ta komunita a postavy za které jsem eRPil...

Nehodlám se zde vypisovat jako v minulých žádostech protože mi to příjde zbytečné a akorát to bije na oko, takováto stručná žádost za mně stačí ❤️ 

 

3.3.2023 08:23

Ahoj, pustím tě do hry. Za svoji blbost si můžeš sám, příští perma bude výrazně delší. Užívej hru a vykašli se na kraviny.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024