Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Obrázková tichá pošta

1 2



3.3.2023 18:24, naposledy upraveno 3.3.2023 18:27 uživatelem Rataj

Krásný dobrý den, tentokrát jsem si pro vás vymyslel off-topic hru já.

Budeme to nazývat obrázková tichá pošta.

Úkolem každého je odeslat obrázek, který napodobuje ten předcházející. Nikoliv můj původní, ale například v případě 3. účastníka hry tu kopii kopie originálu. Časem nám to pravděpodobně uteče někam úplně jinam a právě o tom to je.

Obrázek můžete sami nakreslit, vygenerovat pomocí AI, najít na internetu podobnou kresbu nebo fotografii, vytvořit kombinací více obrázků, či jej získat jakýmkoliv jiným způsobem. Pokud však využijete cizí tvorbu, zanechte v příspěku, prosím, zdroj a dodržujte autorská práva (ne každý obrázek na internetu můžete jen tak šířit dál). A i v případě vlastní tvorby můžete přidat poznámku, jak jste obrázek vytvořili.

Nutností není napodobit styl, klidně se může jednou objevit jednoduchý černobílý náčrt a pak zase barevná fotografie, napodobujeme především podstatu, kterou obrázek zachycuje. Nebojte se klidně volně interpretovat sdělení obrázku a trochu vybočit.

 

Zde je originální obrázek, kterým začneme:

(Zdroj: Midjourney, vlastní prompt + Photoshop)

Artistiques

Hráč

32
3.3.2023 19:11

Tak já budu první kdo se přidá, použil jsem Wonder AI, appka na iOS / Android, za 2 reklamy (cca 20 sekund) vytvoříš obrázek, můžeš k němu přidat různé parametry, můj parametr, který jsem přidal je můj oblíbený umělecký směr: surealismus.

Mart1ny

Hráč

13
5.3.2023 01:17, naposledy upraveno 5.3.2023 01:31 uživatelem Mart1ny

Tak sa zapojím tiež. Použil som tak isto AI ale prihodil som k tomu fotku nadomnou a pridal text nech to stoho spraví nejakého bojovníka  sediaceho pod mostom v Benátkach

Vysledok :

5.3.2023 02:08, naposledy upraveno 5.3.2023 02:09 uživatelem Rataj


(Vytvořeno s Midjourney)

23.3.2023 18:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.3.2023 18:54

Už se zřejmě přesouváme do jiné doby, ale hold tohle mi vyhodilo Midjourney při pokusu popsat předchozí obrázek. Doslovná interpretace a ignorace období a stylu mě pobavila a proto pokračuji tímto obrázkem.

30.3.2023 11:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kikin

Hráč

26
30.3.2023 14:46

Rozhodl jsem se přidat a též s tím trochu zamotat. Posunul jsem to lehce do jiné doby. 😄
Tady je výsledek:

((Použito: WonderAI))

VajkoChlpko

Hráč

58
30.3.2023 15:28, naposledy upraveno 30.3.2023 15:28 uživatelem VajkoChlpko

Piánečko na kameni mi zaručilo Ai deep dream generator

Zeintar

Hráč

49
30.3.2023 17:41

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~75