Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ukradení Steam účtu ?


fikstvUwU

Hráč

16
4.3.2023 17:21

Zdravíčko, dnes ráno jsem přišel o můj Steam účet a nemůžu se do něj dostat, uživatel mi tam změnil jak heslo tak i email očividně. Jen se chci zeptat zda je tu někdo kdo s tímto má nějaké zkušenosti a poradil by mi jak bych účet mohl dostat zpět. 

Co jsem udělal já ? Hned jsem si prověřil PC zda v něm nemám nějaký vir a poté jsem postupoval dne instrukcí steamu, což mi pomohli jen tak že jsem si uzamkl účet :D. Dále jsem postupoval na ticket/support kde jsem požádal o vyřešení tohoto problému. 

Pokud je tu někdo kdo by tu chtěl taktéž něco pronést, rád si počtu ;). S Pozdravem Fiks 

Moonlighter

Hráč

19
4.3.2023 18:06, naposledy upraveno 4.3.2023 18:15 uživatelem Moonlighter

Ahoj @fikstvUwU
Asi rok zpět se mně stalo úplně to samé. Zde máš pár rad jak postupovat.
1). Změň si heslo k Emailu / Gmailu...
2). Zažádej si na podporu o změnu hesla. 
3). Pošli jim platby z bankovnictví / výpis z účtu. Za důvodem ověření identity.
4). Postupuj podle pokynů Steamu. 
5). Po přihlášení na účet si nastav dvou fázové ověření přes aplikaci v mobilu.
6). Odhlaš účet ze všech zařízení.

Pokud by jsi potřeboval klidně mně napiš na discord: Moonlighter#5654 Rád ti pomohu lépe.
Zde je odkaz přes který si obnovíš účet: Podpora služby Steam - Nemohu se přihlásit, pomozte mi prosím (steampowered.com)

Bude jim to docela dlouho trvat, ale pokud jsi nakupovat na Steamu tak ti ho vrátí. Jen je potřeba doložit transakce.

fikstvUwU

Hráč

16
4.3.2023 23:26

Díky moc za radu, akorát teď mi Steam poslal email že mi změnili heslo a už by mělo být vše cajk, ale i tak děkuju za ochotu cením. 

Soudruh

Hráč

16
4.3.2023 23:43

Mě kradou steam účty stejně, jak když si jde důchodce pro rohlík do kauflandu.. Dobrý den jeden účet, díky nashle. 


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024