Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN (SovietDog)


Tulen4762

Hráč

10
5.3.2023 08:32

Dobrej den dne 8.8 jsem dostal permu za /mě cukly pasy  a nedostatečné RP

Stalo se to tak že jsem jel do LV casíno  přes dálnici u prostred cesty stala BMW M6 já do něho naboural a dal jsem že /me cukly pasy  /do cukly pasy? /chance 50 a dalo mi to že ne tak jsem to pak erpil status atd v tom přišel sovietdog a začal to řešit pak mi jen řekl doerpi to a pak to vyřešíme tak jsem dojel na plac  a tam jsme to začali řešit a pak v 00:09 jsem dostal permu

 

Omluvám  se:

Omluvám se  sovietdogovi za to že jsem mu nadával do rodiny a do něho  vím nemá se to dělat a neomlouvá mě to že jsem měl nervy já vím takže se moc omlouvám..

 

 

Chtěl bych jsem si zahrát s kamosema na skimu protože nemám v poslední době co hrat a chtěl bych jsem si už kvalitně zaerpit a furt koukal na videa o skimu a těším se až nebudu mít permu

 

 

Ban je od:

@SovietDog

5.3.2023 14:23

Jak jsem řekl při předešle žádosti, unban ode mě nedostaneš. Už jsem to řekl jednou a znovu se opakovat nebudu. Tvá historie i to co jsi udělal mluví za vše a unban si tedy nezasloužíš. Zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024