Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Lichvárna města prahy


dandymenbro

Hráč

8
24.6.2020 00:37

Název frakce: Lichvárna města prahy

Typ frakce: Ostatní (Legální)

Zakládající členové: Já (IC :Karel Novotný, OOC : Discord : dandy16@winner

Startovní kapitál: 450000

Popis frakce: Fungování frakce : Moje frakce by fungovala asi takto - často lidé nemájí dost peněz a než si něco vydělají tak by to nějakou dobu trvalo tedy na scénu přicházím na scénu já co by s nápadem založení frakce lichvářství (Na názvu firmy se zapracuje). Osoba by přišla k nám a řekla nám kolik by si chtěla půjčit jakmile se na všem dohodneme upozorníme ho že pokud do týdne či do měsíce nepřijde a nesplatí svojí půjčku částka se mu vždy navýší o 5.000 Zaměstanci : Bude za potřebí jen 4 lidé do frakce tedy Ochranka lichvárny - 5 - 10.000 (Ochranka by zahrnovala dva lidi) Lichvář - 10 - 14.000 Zástupce lichváře - 15 - 20.000 Vozidla : Vystačím si s dodávkou a 2 audi RS 8 a dvěma škodovkami těmi novějšími Sídlo : Poblíž města Všeobecně o frakci : Tato frakce jak už bylo zmíněno by půjčovala lidem peníze nápad na její vytvoření jsem dostal protože by to mohla být celkem užitečná frakce která by se využila. S pozdravem Dandy

misatorcz

Hráč

45
24.6.2020 08:51

Mno jsem blbej nebo lichvář je ilegál, nepotřebuješ frakci, určitě ti někdo nedá momey nato aby jsi půjčoval lidem.

29.6.2020 00:53
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~32