Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Požaduji o vysvětlení banu


jonaxg7

Hráč

11
7.3.2023 17:01

zdarec
dostal jsem ban na 12 hodin od Holyska za trashrp a žádám o vysvětlění proč

ujížděl jsem policii a vsechno bylo v ramci vhodnýho rp, např. když jsem naboural, tak jsem zarpil /me se bouchl helmou do volantu, coz mi prislo jako dobry rp v ty situaci, protože to nebyl velkej naraz a ja mam raptora s rámem
po chvilce ujíždění mi došel benzín tak jsem musel zastavit, zvedl jsem ruce, priznal jsem se, ze jsem u sebe mel lysohlavky, extazi a travu, odvezli mě do jailu a potom ban, a ja zadam o vysvetleni kde bylo to trash rp

Harybo

Hráč

26
7.3.2023 17:19, naposledy upraveno 7.3.2023 17:20 uživatelem Harybo

Ahoj, dovol mi abych ti tvůj ban vyjasnil tedy já.

Jde tedy o tvé RPé bouračky s vozidlem PSA, do kterého si v plné rychlosti narazil. V tom tedy nikdo nevidí problém. Bohužel ale ten problém nastal v moment kdy jsi měl jako hráč povinnost zarpit nějaké to injuries. Místo toho si tedy zaerpil tohle:  

Tohle je tedy důvod tvého banu. 😉

Snad jsem ti dal smysluplné vysvětlení tvého banu.                             

✌ Harybko. ✌

jonaxg7

Hráč

11
7.3.2023 17:24

aha takže důvod mého banu je ten že jsem potřeboval zaerpit něco abych nedostal ban za injuris tak jsem to psal v rychlosti a překlepl jsem se  sorry v tom stresu to nešlo když víš že ti to potrvá trochu díl a jsem v jailu (tam jsem stejně ale šance stále byla) to se dá pochopit no nevadí ten policajt taky nic neerpil a ban nedostal tohle už asi taky nevysvětlíš 

honzaherca

Hráč

7
7.3.2023 17:27

Jo pohoda já ho mám na 24Hodin za Fear A Trash Rp

 

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti o unban

Powered by LeoSight IFS
LT~42