Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ĎALŠIA žiadosť o UB


WOXOFF

Hráč

4
9.3.2023 20:39

Tak som tu zase :D. Neviem či mi nie je zbytočné si znova dávať žiadosť, ale predsa len to skúsim.

Rovno by som chcel @SovietDog -a požiadať o to nech zváži vpustenie ma naspäť na server. Ja sám už neviem či si budem môcť niekedy zahrať. Počas toho roka a niečo čo mám ban tak som si dal report na ub iba pár krát. Ale teraz som znova započul že kamaráti začali hrávať (je pravda že som ich na to nahovoril aby som sa na nich mohol aspoň pozerať ako hrajú oni :D ) a teraz som tak zažratý do hry. Veľmi by som sa chcel vrátiť, aj keby to bolo na 1 deň alebo zopár hodín chcel by som sa znova previezť v nejakom aute, popozerať čo sa zmenilo a spoznať nových hráčov. Ale ako som vravel, neviem či si budem môcť ešte niekedy zahrať. Môj jediný ,,argument,, je to že to je moja prvá perma. Ale viem že to mi vôbec nepomôže vzhľadom na to koľko banov som mal kým som ju dostal. Permu som si asi aj zaslúžil, ALE predsa sme každý len človek. A keby mi @SovietDog dáš jednu jedinú šancu tak by som bol veľmi vďačný. Keď potom budú hocijaké problémy so mnou tak ma môžete zablokovať už všade. Preto prosím o zváženie tejto žiadosti. A znova sa chcem ospravedlniť za všetko čo som v minulosti spôsobil. 

 

PS: report je smerovaný hlavne na Sovieta z dôvodu že to rieši on, a ak sa to nehodí do tejto sekcie tak sa ospravedlňujem. Ale takto som sa chcel vyjadriť ku Sovietovi lebo nikde inde ho nemám ako kontaktovať, tak som to sformuloval do žiadosti

12.3.2023 15:10

Řekl jsem to i v minule žádosti.. i v té předešle a řeknu to i tady, já ti šanci už nedám. Nezasloužíš si jí, severu si jenom škodil. Takže ne, já tě na server nepustím. Bohužel, žádost také zamítám a zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~25