Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Požaduji o vysvětlení banu


jonaxg7

Hráč

11
11.3.2023 11:44

Důvod mého banu: Metagaming, non RP injuries, non RP driving, powergaming. byl jsem zabanován keksikem

Ban jsem dostal včera v 23:42 Přitom hru jsem vypl v 22:00

Tímto tedy žádám o vysvětlení banu a zároveň jestli by šlo o unban
Předem děkuji za odpoveď

 

11.3.2023 11:55, naposledy upraveno 11.3.2023 11:57 uživatelem MarcusAnderson

To že si hru vypl ještě před banen neznamená že si nic neprovedl. Dotyčný tě nahlásil třeba až po hodině co si byl off. 
-MarcusAnderson

jonaxg7

Hráč

11
11.3.2023 12:18

zajimavé je to že magnet ho dostal taky a ten den to ani nezapl

11.3.2023 12:21

Takže ahoj, abych ti vysvětlil za co jsi byl zabanován. Jde o ten klip, který jsi nahrál ty na nějakou stránku, kde lze vidět jak jedeš přes koleje s raptorem a vozidlem které bylo na /glue za tebou, tohle není v pořádku. Takže tohle započítávám jako Non RP Driving a zároveň i powergaming. Dále tedy, metagaming za to, jak ti kamarád řekl něco ve smyslu “dělej vyskoč to, o co že to neskočíš” poté co to dořekl, jsi strhnul volant a vyskočil s raptorem táhnoucí druhé vozidlo. Poté jsi samozřejmě narazil v letu do zídky, ale totálně jsi to ignoroval, takže tady Non RP injuries.

Takže tady máš své shrnutí. Ban byl udělen zcela právem a dle mého si unban nezasloužíš, zamítám a zamykám. 

jonaxg7

Hráč

11
11.3.2023 12:26

jak jses k tomu clipu dostal ?

kdo to ukázal


Powered by LeoSight IFS
LT~50