Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ten čo má vždy permy


neznamy#4744

Smazaný účet

6
11.3.2023 18:53

Ahojte príjemný dobrý večer. 

 

Na úvod tohoto topicu by som rád poďakoval Administrátorovi @Dzardys za jeho neoblomnosť a skutočne úspešný lov mojej osoby už od roku 2021 sleduješ moje postavy hľadáš všetky detailné vecičky len preto aby si skutočne mohol ukázať že tie bany ti idú. ❤️ ďakujem ti skutočne si admin srdcom aj dušou vôbec tu nehráš pre majetok pre frakciu pre peniaze pre moc. 

Neposkytol si mi ľudské vyjadrenie tak sa teda vyjadrím ja.

Moja strážna ruka ktorou mal byť asi Lexikonn a vyjadrenie k tomuto celému. 

Opravoval mi autá dával mi revives dával mi healy robil mi polepy zdarma. Ani raz mi nedal unban ani raz mi ničím iným v hre nepomohol. Nikdy mi neoprávnene nič nedal tak si ho neber do papule nesiahaš mu ani po podrážky topánky. 

 

Nikdy si nebol v nemocnici nikdy som ťa nevidel opravovať si auto nikdy som ťa nevidel jesť alebo piť. Prečo to asi tak je? 

 

@Rataj Tebe sa chcem poďakovať za všetko čo som na servery skrz tvoju prácu mohol celé tie roky objavovať a robiť nikdy to nebola nuda a za to ďakujem! Pevné nervy do budúcna. 

 

Neni ani komu ďakovať sú tu stovky hráčom ktorým ďakujem za skutočne nádherné chvíle za množstvo RPčiek či už sú to Tuning Zrazy alebo len nejaké večerné pokecávačky v meste. Chcem sa poďakovať aj @Puding za to že sa ako jediná z celého admin tímu vždy snažila vyriešiť všetky problémy spravodlivo. Vždy ma brala ako rovnocenného nehľadela na Históriu a brala ma s nadhľadom ! Za to ti drhá Pudi ďakujem!

Ďakujem PSAčku za Roleplay aj keď to bola dlho Davies Family frakcia mnohé sa zmenilo a verím že Lichtenstejn to má zaslúžene ako prvý človek v histórii Skima. Dúfam že mu to zostane dlho

EMS/FD Tam kde vás bolo treba ste neboli tam kde nebolo treba boli ste vždy ste moju postavu postavili na nohy za to veľké ďakujem!

 

Ostatným ďakujem za všetky správy za všetky momenty ktoré som s vami mohol stráviť ktoré som mohol byť s vami! Každá jedna sekunda s vami bola krásnym únikom od mojej rakoviny. Ďakujem za to že som mohol byť súčasťou tejto dokonalo nedokonalej komunity.

Kedže sa už neuvidíme ❤️ Stay strong a GG WP.

 

Darky out.

 

Poprosím po tomto príspevku fórum ban na vlastnú žiadosť.  @Dzardys samozrejme od teba láska 

Adiko

Hráč

39
11.3.2023 19:01

drz picu

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nevhodné vyjadřování
11.3.2023 19:22

První ban jsem ti dal v roce 2022, máš ode mě ban za 4 situace. Zbytek historie jsi nasbíral u jiných administrátorů, Falleaglem počínaje až k adminům současným. Ke zbytku se nemá smysl vyjadřovat, meme sám o sobě.

Poison

Hráč

17
12.3.2023 11:10

Ja si myslím, že niečo na tom asi bude. 🤔

Holub

Hráč

46
12.3.2023 11:15

Docela /me vypařil se.

12.3.2023 18:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
12.3.2023 23:17, odstraněno 12.3.2023 23:21 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~83