Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban.


AdReXL

Hráč

26
11.3.2023 18:54, naposledy upraveno 12.3.2023 11:06 uživatelem AdReXL

Sermus, zdravím každého jedného čitateľa, adminov, neprajníkov a taktiež aj prajníkov!
Čím začať? Začal by som asi ospravedlnením sa za úpravu textu, nechce sa mi to tu nejako moc upravovať a nemám na to toľko času, tak sa posnažím, aby to nevyzeralo ako smetisko, vďaka za pochopenie.

Asi by som mal už konečne začať písať k pointe, že? Ale predsa nemusím, úvod je predsa úvod. Tak by som začal úvodom a to je môj PERMABAN. Permaban mi bol udelený dňa 27.2.2023, Game Adminom Phobiosom za porušenie globálneho pravidla 1., čož je celkom zaujímavá a zábavná vec. V deň permabanu som ležal v posteli, rozbitý po dlhom dni makania v kuchyni a v jednu chvíľu mi prišlo neskutočne veľa upozornení na platformu Discord. Pri prvom pohľade ma to šokovalo, prečo by si práve hráč ako ja zaslúšil permaban? Prečo práve ja a za čo? Spáchal som niečo, o čom neviem? Tieto otázky sa mi opakovali a opakovali v hlave. No ja som neváhal a napísal Phobisovi, trvalo mu chvíľku kým mi odpísal, ale nakoniec som sa dočkal. Položil som mu otázku, aký bol dôvod permabanu? Ako dôvod permabanu mi udal toto. Krásny dôvod permabanu, že? Tiež si myslím a nesúhlasím s tým. Je to extrémna blbosť. Taktiež si nemyslím, že sa na pravidlá nevzťahujú súkromné zprávy. Moc som to nepochopil, keby prídem za človekom, ktorému som tieto správy posielal, dobijem ho do krvi, tiež dostanem permaban za porušenie pravidla 1? Súkromné správy sú podla mňa súkromné, ak sa niekomu nepáči, že súkromné správy dostáva, nemusí byť súčasťou komunity, súčasťou danej platformy, alebo nech ani nesadá za ten počítač. Aj keď moc nechápem čo som spravil, ten človek sa sám priznal, že má vysoký tlak pri hraní RPčka so mnou. Rád by som to aj našiel, ale nemám náladu sa prehrabávať v LeoSight príspevkoch. Taktiež si dajme další príklad, stretol by ma ten človek úplne náhodou na sídlisku, tiež by mu vyletel tlak na 120 a znovu by som bol ja ten, kto dostane permaban za to, že sa ho opýta či je v poriadku? Jediné prečo som sa ho pýtal na tlak, bolo to, že som sa chcel uistiť, že je v poriadku po RP akcií so mnou. 

Ďalej už ani nemám moc náladu sa vyjadrovať k dôvodu permbanu. Je to jedna veľká blbosť a výmyseľ. 
No rád by som sa vyjadril k riešeniu prípadu. Ďalej som dostával správy od nejakého neznámeho, zrejme jedného človeka poskoka. Nahlásil som to Phobiosovi, keďže ma tieto správy poškodili, ale odpovedi som sa týždeň nedočkal. Nikto mi za ten týždeň nedal taktiež vedieť, že niečo rieši Dzardys. 

No úplne nakoniec by som sa len chcel obhájiť poslednou vecou, že nás Phobios bral ako skupinu, zabanoval nás ako skupinu a absolútne ho nezaujímalo, čo kto spravil. Tatkiež by som tu pripomenul jednu potýčku s Phobiosom ktorú som mal dávnejšie, kde mi udelil CK bez dôvodu. Musel to nakoniec riešiť jeden schopnejší Game Admin, ktorý to vyriešil bez problémov s Ratajom, keďže bol Phobios neschopný rozmýšľať čo robí. Len sa zopakujem, bolo to bez dôvodu a od tej doby ma moc Phobios nemusí. Bol by som rád, keby to rieši niekto vyšší ako Phobios.

Viem, možno to nemá ani hlavu ani pätu, ale to nevadí. Je to podľa mňa pochopiteľné a daný admin bude vedieť, čo týmto chcem povedať. Majte sa pekne krásne, užívajte si sobotku, krásne sa ožerte, nažerte a vyspinkajte. Mám Vás rád.
Majte sa a dobrú noc!

 

11.3.2023 19:03, odstraněno 11.3.2023 19:11 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Ricardoo

Hráč

7
11.3.2023 22:23

Takže , samozrejme niesmie chýbať aj moje vyjadrenie. Taktiež sa už nesmierne teším na 8x krát "Haha" emote.

Tak sa rovno k tomu celému banu rovno vyjadrím. Každý, aj ktorý mu do ooc discordu nadávali majú ban neprávom. Rovno to máte napísané v pravidlách - UPOZORNĚNÍ: Tato pravidla platí na celém fóru, webu i všech serverech. Registrací na webu, fóru i jakémkoliv našem herním serveru souhlasíte s těmito pravidly. ( dôkaz ) Samozrejme, spomínané "všetky servery" , je dosť široký pojem a diskutabilný, ale keď si to zoberieme z tejto stránky, tak tie servery sú zrejme myslené tie ktoré sú pod dohľadom adminov. Ciže medzi ne už nepatria súkromné správy. Tým pádom discord PM´s , Messenger PM´s a plno daľších sociálnych sietí už nespadajú pod pravidlá. 

Daľší bod. ",že nás Phobios bral ako skupinu, zabanoval nás ako skupinu a absolútne ho nezaujímalo" táto pravdepodobnosť , že je táto informácia je pravidáva je dosť vysoká. Ak by sa tie pravidlá náhodou vzťahovali aj na súkromné správy, čo už z názvu nahovára, že to je súkromné a nejedná sa o niečo verejné, tak by si mal trest odpykať len ten ktorý mu už nejakým spôsobom urážal, vyhrážal a podobné záležitosti, ale nie ten ktorý mu pošle úbohý giph na ktorom ešte ani nie je nič vulgárného smerované na samotného človeka ( samotný giph ).

Takže z toho celého vyplíva to, že každý účastník tu má ban neprávom a mal by byt stronovaný. Taktiež tu hrá veľkú rolu aj neznalosť pravidiel zo strany AT Teamu. Ak by boli pravidlná náhoodu v tejto dobe zmenené a začali by sa vzťahovať aj na tie súkromné správy, tak stále je tu ten ban neprávom, kedže v dobe keď daný, ktorý v dobe obdržali ban, bolo praivdlo neaktualizované a neplatilo na súkromné správy. 

Tým pádom ja osobne s unbanom súhlasim a pevne verím, ža sa to vyrieši. 

čau

jan38

Hráč

41
13.3.2023 01:08

Co se tyče soukromých zprav pokud ho nemas v pratelich nebo nesdilis s nim jinej discord nez ic discord ci samotny leosight discord tak je to poruseni pravidel jelikož jsi mu napsal jen diky leosight discord serveru.

AdReXL

Hráč

26
13.3.2023 06:33

@jan38 Asi ťažko, keďže som už dlhšie permanentne zabanovaný na LS Discorde. Nie som taktiež súčasťou žiadneho Discordu, ktorou bol daný hráč súčasťou.

Poison

Hráč

17
13.3.2023 08:39

Ahoj,

@AdReXL sám vieš, že táto komunita funguje na základe kamarátstiev. Nemáš kamaráta admina? Nie si z Českej Republiky? Ideš do p+++. Na to aby si v RP dosiahol niečo, na čo budeš hrdý sa musíš strkať do riti niekomu, kto podporuje menšiny a preto si dá do svojho mena SK. Nebudem sa k tomu vyjadrovať viac, každý vie kde je pravda. (každý inteligentnejší človek)

<3

14.3.2023 07:50

Poisone, ujišťuji tě, že tobě ani tvým trollícím kamarádům by nepomohlo ani kdybyste dávali každej měsíc dohromady kapesný a posílali mi ho na účet. 😁 Není to v tom být Čech nebo si hledat protekci někde u adminů, bohatě by stačilo začít používat to, co vám sedí na krku. 🥶 Jinak jsem myslel, že máš permu, nějak jsem se asi spletl.. No, každý máme nějaké nedostatky, hlavní je na nich zapracovat, no ne?

Dál se prosím nevyjadřuj, nemáš s touto žádostí nic společného 😁

Poison

Hráč

17
14.3.2023 08:28

Nedá mi neodpovedať ti na tvoj komentár, keďže bol priamo určený mne a nie žiadosti o unban.

Ďžardys, môžem ťa uistiť že tvôj účet by bolo to posledné kam by som peniaze chcel dať. Preto, že spolu neRPíme (nestrkám sa ti do rici) neznamená že ja, či moji kamaráti trollia. Stále čo poviem (napíšem) tak si za tým stojím, nie že nie. Na skime mám naRPené nejaké hodiny a ver že pri viacerých RP akciách sa mi potvrdili tie vzťahy medzi adminmi a hráčmi. A čo sa týka nedostatkov? Asi v mojom životnom cieli není poznať každé jedno pravidlo naspamäť. No ale každý ma iné hodnoty.

Pán Poison.

Swerzy

Hráč

21
14.3.2023 10:55

Ahoj, rád bych si taky něco napsal když už něco o téhle "situaci" vím.

AdrexL neudělal za mě nic extra vážného, pouze si ze zmiňovaného Silvera udělal srandu, nevyhrožoval ani nic, lze to přirovnat k hádce dvou dětí ve školce, jeden vzal Tatrovku tak mu další začal prostě nadávat. (Přirovnání nemá nikoho urazit)

Mám tady jeden screenshot ze včera kde hráč udělal za mě více problémů než Adrexl Silverovi.

Nadávání AT, Vyhrožování je myslím horší než jeden blbej meme "moc to potis".

Nejsem ani na jedné straně ale myslím, že toto není fér.

Tajny ponadává a za 3 dny to udělá zas.😂

(U této akce s Tajny jsem nebyl, nevím jak hrozné to bylo, pouze posuzuju z tohoto screenu)

((Doufám že toto nebude jako nadbytečné vyjadřování, nebo bráno jako urážení jakéhokoli hráče, pouze jsem chtěl přiložit screen a nějak to *obohatit*))

Swerzál se loučí, pac a pusu.

18.3.2023 11:10

Ahoj,

Docela vášnivá diskuze se zde rozjela no přišel jsem to zde rozlousknout a uvést vše tak jak by mělo být.

Ty a tvá skupinka jste si něco udělali s jiným hráčem, kamarádili jste se a podobně pak jste se nějak pohádali (toto není podstatné)

Následně jste ty a tvá skupinka začali hru hráči znepříjemňovat, dělat mu různé naschvály a psát různé zprávy. Hráči jste dosti znepříjemňili hraní, kdy jste za ním běhali neustále a bylo jedno za jakou postavu byl a to jen proto aby si nemohl užít klidné RP s jinými hráči. Hráč se mi s tímto svěřil a já s tím přišel mezi adminy, nebudu přímo jmenovat určitě každý na to má svůj názor. Souhlasili jsme, že se jedná o porušení globálního pravidla 1. 

Sice ano, většina z toho, jak jste jej takto šikanovali bylo v soukromých zprávách na což můžeme argumentovat, že se globální pravidlo 1. nestahuje, ovšem existuje něco jako trestní zákoník a právo, vs kterém je obsažena i kyber šikana, což to co jste vy předváděli byl krásný učebnicový příklad šikany. Určitě takový zákon máte i u vás na Slovensku. Rozdat vám permanentní bany byl jedním ze způsobů jak tomuto mužem zabránit a tak jsme tak učinili. Určitě není v pořádku prozrazovat adresu bydliště, kdyby toto udělal tobě někdo jiný taktéž by ses nějak obrátil na pomoc.

Taktéž jsem nepochopil, proč sem pleteš skoro rok starou záležitost, která byla vyřešena mým pokáráním. Osobně proti tobě nic nemám ale rozhodně nerad vidím, jak si skupinka lidí troufá na jedince a nějak mu znepříjemňuje život.

Nevidím jediný důvod, proč by jsis měl zasloužit unban, pokud chceš prosím klidně si na mě podej stížnost.

Pokud budeš chtít důkazy ti mohu zaslat znovu do soukromých zprávách na discordu.

Tímto žádost o unban, přeji ti hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~118