Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žadost o UNpermu


Milanecko

Hráč

2
13.3.2023 21:43

Milanecko, zdravim ziadam si o unpermu

 

DOVOD:


VYSVETLENIE: takze bolo to takto ze padlo mi auto do vody, cestou do HZS sme strelty nejakeho hrača ktory si zvysoval hlasivky, nadaval atd..Tak som začal i ja,
vytiahol som teleskop z RPckom, aby mierne erpil fair, typek ho dalej nerpil zacal som to riesit OOC, potom prisiel SoivetDog, a vsetko to žačalo, nadavky ooc ATD..
Potom PERMA :/


VYJADRENI:Takze aby som sa k tomu vyjadril, ano spraval som sa neslusne a nedobre a porusoval samozrejme pravidla serveru,
uvedomujem si svoju chybu ktoru som urobil, ponaucil som sa na svojej chybe potom roku,taktiez som sa lepsie naucil pravidla RP cize ak by bola ta UNperma tak vsetko z RP.


NA AKYCH CHYBACH SOM SA PONAUCIL:Nenadavat do OOC, vsetko riesit z kludom,vsetko erpit ako sa patri podla pravidiel RP,a nerobit zle veci 50metrov od PSA

 

 

OZNACENIE: @SovietDog

 

13.3.2023 22:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

asiproCZ

Hráč

14
13.3.2023 22:03

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

Milanecko

Hráč

2
13.3.2023 22:05

Na vašu odpoveď som nečakal ale aj take sa cení 

 

13.3.2023 22:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování

xdsamkoxd

Hráč

4
14.3.2023 14:19

 

Tákže rad by som sa k tejto perme vyjádřil. Z milaneckem sem erpil dlho, vím že za trest se má pykat ale už mi to chýba s nim eRPit škoda že se zachoval tak jak se zachoval Rád bych poprosil o slitování milanecka Pravděpodobně unpermu nedostane ale poprosim dajte mu šanci nebo aspon mu skratte ban rad by som si s nim zahral slitujte se a splnte mu přání. Děkuji.. :)
 

Milanecko

Hráč

2
14.3.2023 15:01

dalo by sa to riesit i z @SedliX? //sorry za ping//

 

14.3.2023 19:22

Jelikož jsem po žádosti prvotně označen já, tak ti také odpovím já. Opět se zde budu opakovat jako v tvé předešlé žádosti, bohužel ale je tomu tak. Máš 33 banu včetně permy, ničím jsi serveru nepřispěl, nýbrž jsi mu pouze škodil a já nehodlám někoho takového pouštět do hry. Je mi líto ale ani dneska ti to nevyjde.


Powered by LeoSight IFS
LT~57

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024