Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žiadosť o UNPERMU


Mirko

Hráč

19
15.3.2023 14:46, naposledy upraveno 15.3.2023 20:24 uživatelem Mirko

OMYLOM SOM TO PÍSAL DO ARCHÝVU TAK TO PÍŚEM ZNOVU A UŽ SPRAVNE

dobrý deň dna 27.7.2022 som dostal PERMU vtedy som nechapal prečo som ju dostal ale už po niakych mesiacoch som na to prišiel porušoval som stale pravidla a už som to v historií mal vela preto ste my museli dať PERMU vtedy som stale bol smutný že nemôžem tu hravať ale prešlo to dnes som sa tak nad sebou zamýšlal a premyšlal som ako sa dostať naspäť na SKIMO

týmto sa chcem ospravedlniť MAJTELOVY - ADMINOM - MODERATOROM a ostatním že som porušoval pravidla

a prosím o odpustenie

chcel by som isť na späť SKIMO

berem to tak že keby bežím tak môžem spradnuť a keby spadnem tak čakam kedy my niekto poda ruku a povie pod a skusme to ešte raz

preto vás chcem poprosíť o UNMERMU pokial môžte

samozrejme za tie mesiace som pochopil čo som robil zle a chcem to napraviť a som už ponaučení o pravidlach

tak dufam že my date druhu a poslednu šancu

 

keby niečo toto je môj discord- MIRKO#7367 keby niečo chcete prediskutovať s mnou niečo

 

budem dufať že dostanem druhu a poslednu šancu od vas

22.3.2023 11:44

*podává ruku a říká: pojď, a zkusme to ještě raz

Žádost schvaluji.


Powered by LeoSight IFS
LT~21