Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNBAN


misatorcz

Hráč

45
25.6.2020 14:12

Důvod banu; Urážky Administrátora, Arogantní chování

Délka banu; Permanentní.

Odůvodnění; 

Mno hezky od začátka, byl/jsem ve frakci VČR kde jsem byl na pozici ochranka a lofánkovi se nelíbílo že máme zbraně tak se rozhodl sebrat nám je z duty poté Sandleríno nevím jestli se nějak dohodli nebo ne mi to hodil do duty zpět a já jsem je nadále používal asi o 1 den později se lofánek opět setnul do frakce a sebral nám je a to už jsem se neudržel jelikož prostě to je IC věc a já jsem měl zato že když to tam dal admin tak to tam taky bude takže jsem odporoval, padli tam nějaké slova a asi tak 10-20 sekund před banem jsem je tedy  smazal, což idk jestli neviděl přes tu bránu ale následně nato jsem dostal 72 hodinový BAN za neuposlechnutí administrátora, což mi už vyprchalo, nadále nevím o jakou dobu později jsem dostal Pernamentní Ban za Urážky Administrátora a Arogantní chování což si myslím že todle opravdu na PERMANENTNÍ ban není když to mělo za následek i jeho chování. Předem děkuji za odpovědi, toď odemně vše.

 

25.6.2020 15:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.6.2020 16:28
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Lofanek

Hráč

32
25.6.2020 19:44, naposledy upraveno 25.6.2020 19:45 uživatelem Lofanek

Nazdar,

na Tvoju obranu si aspoň mohol doložiť logy, no nič, urobím to zase ja.

19.6. 2020

O pár dní ten istý scenár

22.6. 2020

Reakcia na ban

Moja reakcia na urážky

Jediné čo ti na toto poviem je klik semproti

Cya x)

misatorcz

Hráč

45
25.6.2020 20:46

@Lofan logy jsem chtěl doložit avšak se mi neuložili a ano nádával jsem ti protože jsem to už nevydržel jelikož jsem byl naštván z toho jak jsem to tedy smazal ty itemy a násladně mi byl udělen ban zacož se samozřejmně omlouvám.

Lofanek

Hráč

32
26.6.2020 08:22

Ja som postupoval tak, ako som mal pričom som neporušil žiadne "pravidlo AT." Mohli sme to vyriešiť úplne v kľude, miesto toho však začneš nadávať a správať sa arogantne.

Áno, mohol sa RPiť odber tých zbraní aj IC, keby sa samozrejme RPí IC aj ich pridelenie. Navyše viackrát si porušil pravidlo zdravého rozumu keď si behal s tou MP5 po meste a dokonca po policajnej stanici. To, že sa nevieš ovládať a chytíš absťák za to, že už nebudeš IC frajírek s MP5 v ruke je tvoj problém.

Úprimne má viac ľudí v komunite problém s tvojou arogantnosťou, nie len ja. Ban by som ti nechal.

26.6.2020 09:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Smajlik

Hráč

2
26.6.2020 13:53

Čauko,

Vôbec som sa nechcel vyjadrovať ale ty si sa mi vždy vyjadril ku mne tak budem taký istý kamoš ako ty :) .

 

 

Počul som také porekadlo  "kto do teba kamenom ty doňho permou" tak si myslím že Lofanek spravil správnu vec a je to zaslužené za mna úplne PROTI .

Wanna be kido :D

Helter

Hráč

15
26.6.2020 17:13

Neviem, či osoba ako ty by mala dostať unban. Na Discorde vystupuješ ako veľmi toxická povaha, čo sa mi aj potvrdilo. Myslím si, že ten ban by ti mal zostať nejakú dlhšiu dobu, aby si sa nad sebou mohol zamyslieť.

1.7.2020 18:56

Ahoj, unban ti bude udelený.


Powered by LeoSight IFS
LT~112

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo