Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban (SovietDog.Sedlix)


Havran

Hráč

16
17.3.2023 17:51

Niečo o mne: 

Meno: Havran

Vek: 16

Národnosť: Slovensko

Kedy mi bol udelený permanentný ban a z jakého dôvodu 

Dátum: 30.6.2022

Čas: 15:13

Začo som ho dostal: Zdravý rozum, DM a MetaGaming + historia

Menši príbeh jak sa to všetko stalo:

Bol raz jeden piatok niečo po tretej hodine popoludnia kedy som s jedným kamarátom hral teda snáď kamarát  sme volali na platforme ktorú tu nebudem zmieňovať môj kamarát mi hovoril že ma malo HP tak sme zašli do Montgomery k nemocnici a hovoril mi že vraj nemal u seba peniaze aspoň tak si to pamätám tak som dostal taký hrozne dementný nápad že ho zmlátim pred budovou nemocnice a vtedy to vlastne to všetko začalo moje porušovanie RP pravidiel a vtedy sa vlastne na mňa portnul admin pán SovietDog ktorý tvrdil že si splietol ID  číslo hráča a začalo sa to riešiť jak prvé prečo ho mlátim pred nemocnicou ja som vtedy hrozne zapieral že to vlastne chcel ten môj kamarát ale Rpečkovo nebolo nič zaerpene vtom bol ten problém vtedy som aj písal do PM hráčovi čo bol pri mne že nech zapiera tiež ale vtedy som chcel to všetko obísť ale vedel som už len v ten moment že je už zle bol som si istý že dostanem ban ale nie permu ale tak tiež som nezapieral metu + dm aj zdravý rozum moje posledné slova boli vtedy že on to chcel pritom som klamal tým to tu konči.

Jaké som si zobral ponaučenie:

čo som spravil to ľutujem urobil som vtedy osudovú chybu že som vlastne klamal aj za moju históriu banov  teraz prejdeme k tomu ponaučeniu bol som zo začiatku nahnevaný sám na seba že som urobil veľkú chybu prvé dva mesiace som vlastne nič iné nerobil než písal žiadosť o unban ale do teraz sa vlastne nedostal ďalej než som do teraz  vtedy každému začali veľké prázdniny už len z toho som bol smutný že si nemôžem zapnúť skimo a ísť si zahrať mal som pred sebou veľké plány čo urobím za tie prázdniny a v ten deň som dostal permu do teraz mňa to poznamenalo hrával som aj na druhých serverov ale tie sa nikdy nevyrovnajú zlatému skimu

Ospravedlnenie každému adminovi aj hráčovi :

Chcem sa ospravedlniť každému adminovi čo mal so mnou utrpenie aj hráčovi ktorý museli zažívať moju aroganciu aj neschopnosť sa nauč pravidla aspoň základy v tu dobu môjho RP myslím to len v dobrom a pozitívnom zmysle myslenia .

Niečo na koniec tejto žiadosti:

keby nebolo môjho kamaráta ktorý mal odvahu napísať Pánovi Sedlixovy aby sa pozrel na môj nezreteľný predošlý unban v ktorom sa len dočítal o ospravedlneniu a nič viac ohľadom tohto ďakujem že mi dal ešte jednu šancu zabojovať o unban a posnažíť sa čo najviac zreteľne napísať unban a dal mi časový priestor koľko ja potrebujem na to ďakujem s pozdravom Havran

PS: snažil som sa písať gramaticky správne, napísal som unban tak viac po svojom ale snáď sa z toho každý vysomári z môjho písania .

Miki

Hráč

15
17.3.2023 20:04, naposledy upraveno 17.3.2023 20:05 uživatelem Miki

Ako ten "kamarát" som si povedal že sa musím vyjadriť, no takže...  musím povedať že to bola chviľková záležitosť, ale zároveň RP s tebou malo nejakú úroveň. A podľa správ vyzeráš že si sa docela zmenil, tak usudzujem že tu šancu môžeš dostať. Ak by si ten unban dostal, tak ti prajem veľa štastia v RPčku. 

Mikii.

 

 

 

21.3.2023 14:02

Ahoj,

na začátek si dovolím upozornit nejen tebe, ale i všechny ostatní, že žádosti o unban nyní namísto SedliXe připadají do zodpovědnosti globálních administrátorů. Čili těch, kteří zde na webu mají namísto "moderátor" odznak "administrátor".

Jsem rád, že sis se svou žádostí dal tu práci, ostatně ti to nahrává do karet stejně tak jako skutečnost, že se jedná o tvůj první permanentní ban a od jeho udělení uběhl rok. Abych byl upřímný, moc nevěřím tomu, že by z tvé strany došlo ke skutečné nápravě, ostatně člověk, který udělá něco takového, nemá žádnou vnitřní zábranu provést totéž opět někdy v budoucnu. Jedinou zábranou ti tak je stále aktivní permanentní ban.

Na druhou stranu, členové našeho AT jsou schopni a neznám jediné GA, které by mělo strach sáhnout po permanentním banu, proto jsem přesvědčen, že ti tato skutečnost bude dostatečným strašákem a že snad alespoň pár měsíců na serveru dokážeš vydržet.

Žádost ti tedy schvaluji, přečti si nová pravidla a ne, že něco vyvedeš!


Powered by LeoSight IFS
LT~41