Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban -Dzardys


davix1031

Hráč

5
17.3.2023 18:40, naposledy upraveno 17.3.2023 18:43 uživatelem davix1031

Zdravim zadam o unban/skracenie trestu 

Ban som Dostal za dm a Pravidlo 7 

Menši príbeh jak sa to všetko stalo:

Urobil som chybu, lebo som chcel zachrániť kamaráta porušil som pravidlo 7 to uznávam nemal som strieľať pred psa stanicou, ale to tak velke  dm neni, keď som nezabil nikoho iba som mu dal hlavu strieľal som kvôli tomu, lebo som zachranoval kamráta az tak velke dm si nemyslím, žeby to malo byt len som mu dal hlavu, ale nezomrel tak  aj som sa bavil s nejakými adminmi a povedali mi, že, keď ich nezabijem tak to neni az take dm ale neviem jak to je teraz  ze ci to je dm  tak aspoň by som prosil o skreatenie trestu alebo by som mohol dostať unban nemam zas taku velku historiu banou Toto je môj prvý veľký ban tak prosím, že my odpustite, lebo si chcem zahrať s kamarátmi, a tak mám rad tento server a nemám, čo robiť tak by som si chel zahrat skvor ako o 8dni lebo to je pre mna dlha doba  ďakujem za odpoveď... 

17.3.2023 21:26

keď som nezabil nikoho iba som mu dal hlavu - ???? 😄

Jinak ban ti zkrátím, vyprší ti za 72 hodin od této chvíle. Ať už se to neopakuje!


Powered by LeoSight IFS
LT~24