Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unpermu


eMkoo

Hráč

10
21.3.2023 18:34

Dobrý den ,nebo spíš dobrý večer... Předem bych se chtěl omluvit za to jak jsem trash erpil... ban jsem dostal minulý rok za TrashRp a údajný MetaGaming Z chyby jsem se již pdostí bych se chtěl omluvit všem co byli zrovna u Rp akce za to že jsem zkazil zážitek dále bych se chtěl omluvit Majitelovi,HL a GM Chtěonaučil. Vím moje Rp nebylo zrovna vhodné na moje hodiny. Časem mi Rp na skimu začalo chybět a touto žál bych znovu začít Erpit na skimu a zase zažívat super Rp akce jako předtím.Nemám problém s jakýmkoliv přes zkoušení. Předem děkuji za odpověd... Hezký den/večer.

21.3.2023 19:05

Tím že zkopíruješ žádost svého kolegy a budeš doufat že ti to vyjde, tak to se pleteš. Další žádost si podej nejpozději za měsíc, dřívější ti budou automaticky zamítnutý a ještě na konec ti řeknu ať si s tou svojí dáš více záležet a nebudeš jí slepě kopírovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~28

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

300Kč dnes v 06:38

Cepicka

220Kč včera v 23:25

Swerzy

203Kč včera v 22:14

Nejnovější uživatelé
dadapatrasova

Registrován 27.4.2024

Tomaseklukasek

Registrován 27.4.2024

Samueeeel

Registrován 27.4.2024