Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sbind - Změna akčních kláves


asdf

Hráč

15
22.3.2023 12:55

Dobré odpoledne,

je prosím nějakým způsobem možné přenastavit defaultní klávesy pro akci sbindu?

Tím mám na mysli konkrétně NUM_2, NUM_5, NUM_8.

Existující příspěvek jsem nenalezl, pokud by byl někdo ochoten mě případně přesměrovat či jinak poradit, zda-li je to vůbec možné, byl bych rád.

Děkuji, 

asdf

22.3.2023 13:15, naposledy upraveno 22.3.2023 13:21 uživatelem Jackal


Snažím se 15 minut najít ten script na sbindy a něco z toho vykoumat, bohužel ale nenalézám. 

Zkus počkat na odpověď někoho znalejšího, ale spíše bych počítal s tím, že to bude tak jak psal Lexi, tj. nepůjde to přebindovat.

 

E: když jsem si v konzoli vyhodil můj bind list, tak jediné co mám nabindované na num_2 je "special_control_down" a "radar_move_south " - to když jsem zkusil přebindovat na jiný tlačítko, tak se v sbind menu nic nezměnilo, takže to bude opravdu věc scriptu, ne bindů. Bohužel.

22.3.2023 14:33

Je to scriptově pevné, takže ve hře to sám nezměníš.

asdf

Hráč

15
22.3.2023 15:39

Tím pádem si asi pořídím numerickou klávesnici na USB, děkuji za objasnění. 

S pozdravem 

asdf

Zeintar

Hráč

49
22.3.2023 16:40

Ahoj,

můžeš si přemapovat nějaké klávesy, které uznáš za nepoužívající, na jiné klávesy. Příklad - num klávesy. K tomuto ti pomůže appka „KeyTweak“. V ní si můžeš přemapovat vše, jak uznáš za vhodné a díky tomu budeš moct používat num klávesnici i bez numpadu. :)

 

 

asdf

Hráč

15
22.3.2023 17:30

Tak to by mě asi nenapadlo, díky moc, určitě využiju ✌️


Powered by LeoSight IFS
LT~49